Аксотроф

Розвиток симптомів при нейропатії: різні види болю та їх характеристики

Нейропатія - це розлад в роботі периферійної нервової системи. Симптоми нейропатії можуть бути різними, але найбільш поширеним є біль. У цій статті ми детально розглянемо різні види нейропатії та характер болю при таких станах.

Що таке нейропатії та чому вони виникають.

Основними симптомами нейропатії є біль, оніміння, слабкість та зниження чутливості.

У деяких випадках симптоми нейропатії можуть бути більш виражені та тривалі через розвиток різних видів болю. Такі види болю мають власні характеристики та механізми виникнення, які ми детально розглянемо нижче.

Діабетична нейропатія
Діабетична нейропатія є однією з найбільш поширених форм нейропатії. Характеристиками болю при діабетичній нейропатії є печіння, відчуття поколювань та болю як в одній ділянці, так і по всьому тілу.

Алкогольна нейропатія
Алкогольна нейропатія виникає в результаті вживання великої кількості алкоголю та отруєння ним. Це може призвести до пошкодження нервів та втрати чутливості різних ділянок тіла. Характеристиками болю при алкогольній нейропатії є відчуття "поколювання" в різних ділянках тіла. Також можуть виникнути відчуття схожі на печіння.

Посттравматична нейропатія
Посттравматична нейропатія виникає в результаті травми, яка може спричинити пошкодження нервів. Характеристиками болю при посттравматичній нейропатії є гострий, пронизливий біль, що може бути сильнішим в зоні травми.

Компресійна нейропатія
Компресійна нейропатія виникає в результаті стиснення нервів. Це може статися через травму, пухлину або інші причини. Характеристиками болю при компресійній нейропатії є стиснення, печіння та відчуття важкості в зоні ураженого нерва.

Сенсорна нейропатія
Сенсорна нейропатія - це форма нейропатії, яка виникає в результаті пошкодження чутливих нервів. Характеристиками болю в сенсорній нейропатії є відчуття "обмороженості" та "мурашок" по всьому тілу. Також можуть виникнути відчуття пекучості.

Як полегшити симптоми нейропатії та зняти біль

Щоб полегшити симптоми нейропатії та зняти біль, можна використовувати ліки, такі як антидепресанти, анальгетики та протизапальні препарати. Також лікарі часто рекомендують масаж та фізичну терапію. В будь-якому випадку не варто зволікати з візитом до невролога. Він допоможе виявити форму нейропатії, що виникла та підібрати найбільш ефективний метод лікування.

Також вам може допомогти Аксотроф. . Засіб покращує живлення нервових волокон і захищає їх від пошкоджень.За рахунок впливу на P2Y-рецептори Аксотроф знижує больовий синдром при різних нейропатіях. Він також може бути ефективним при інфекційних запаленнях нервових волокон.

Більше інформації про Аксотроф можна дізнатись на сайті https://vorwartspharma.com/axotroph
Аксотроф (укр)