Лацидоентер

Вплив частого та самостійного прийому медикаментів на роботу кишківника

Кожен з нас час від часу приймає медикаменти, але чи задумувались ви, як вони впливають на наш кишківник? Самостійне та неконтрольоване лікування може негативно позначитись на нашому здоров'ї. Розглянемо цю проблему більш детально.

Самостійне лікування: як медикаменти впливають на травну систему

Часто люди замість того, щоб звернутись до лікаря, самостійно призначають собі лікування. Деякі з медикаментів можуть мати негативний вплив на кишківник, спричиняючи порушення мікрофлори та знижуючи його захисні властивості. Також, ліки можуть викликати запалення кишківника, порушити перистальтику та спричинити дисбаланс травної системи.

Наприклад, стероїдні препарати можуть знизити вироблення слизу в кишківнику, що може призвести до пошкодження його стінок. Деякі антибіотики можуть знизити кількість корисних бактерій, що призведе до зменшення захисних властивостей організму та ризику розвитку інфекцій.

Дієта для підтримки кишківника при вживанні антибіотиків

Антибіотики - це дуже потужні медикаменти, які можуть бути необхідні для боротьби з інфекціями. Але вони також можуть негативно впливати на кишківник, знижуючи кількість корисних бактерій. Включіть до свого раціону продукти, які містять пробіотики, наприклад, йогурт, кефір, кисле молоко, сир фета, квашена капуста та інші. Також, важливо обмежити споживання цукру та продуктів з високим вмістом вуглеводів, оскільки це може спричинити збільшення кількості шкідливих бактерій.

Нестача корисних бактерій призводить до розвитку дисбактеріозу, що проявляється у вигляді різноманітних симптомів, таких як біль у животі, газоутворення, закрепи або діарея.

Роль пробіотиків у підтримці здоров'я кишківника під час та після прийому антибіотиків

Прийом пробіотиків може допомогти відновити мікрофлору кишківника після прийому антибіотиків та зменшити ризик розвитку дисбактеріозу та інших проблем.

Для того, щоб використання пробіотиків було ефективним, необхідно дотримуватись деяких рекомендацій. Перш за все, слід обрати правильний тип пробіотика та дотримуватись дозування, яке рекомендоване на упаковці. Їх краще приймати відразу з антибіотикам, щоб забезпечити максимальний ефект та попередити виникнення проблем.

Також вам може допомогти Лацидоентер. Засіб містить бактерії Saccharomyces boulardii та Lactobacillus plantarum, які є добре дослідженими та можуть ефективно усунути дисбактеріози на фоні антибіотикотерапії. Лацидоентер також містить цинк, що допомагає відновити слизову кишківника та зняти запалення.

Більше інформації про Лацидоентер шукайте на сайті

https://vorwartspharma.com/lacidoenter


Лацидоентер (укр)