Фогістин

Алергія на домашніх тварин

Чому виникає алергія на домашніх тварин та як їй запобігти?

Алергія на домашніх тварин виникає через присутність особливого білка в рідинах і частинках шерсті, шкіри. Наприклад, при алергії на кішок людина страждає через алергенні речовини в слині, які залишаються на шерсті після вилизування, а далі потрапляють в дихальні шляхи.
А ось при алергії на хом'яка та інших гризунів проблемою стають частинки епітелію тварини. При алергії на собак людина страждає від секрету залоз на шкірі або слини, що розноситься по всьому будинку з твариною.

Фактори ризику: коли ймовірність розвитку алергії на тварин збільшується?

В першу чергу, впливає генетична схильність. Якщо у батьків, бабусь, дідусів та інших близьких родичів є імунна реакція на білок тварин, то у людини значно збільшується ризик захворіти.
Деякі дослідження довели,  якщо дитина в дитинстві не жила з кішкою або собакою, то ймовірність розвитку алергії у неї значно нижче. Такі діти частіше хворіють на респіраторні інфекції.

Прояви алергії

Симптоми алергії на шерсть тварин часто виникають через 1-5 хвилин після контакту. Викликати реакцію може навіть дотик до іграшки вихованця, оскільки його речі повністю усіяні слиною або шерстю. Якщо контакт продовжується, симптоми посилюються. Прояви алергії:
 • почервоніння очей;
 • постійна сльозоточивість;
 • набряк повік;
 • носові виділення;
 • закладеність носа;
 • чхання;
 • кашель, першіння в горлі;
 • сухість в роті;
 • бронхоспазм (звуження просвіту бронхів), задишка, ядуха;
 • нудота, блювота, біль у животі;
 • висипання, почервоніння, лущення та свербіж шкіри.
Інколи алергія розвивається відразу після найпершого контакту з твариною, а в інших випадках — тільки на другий раз (або навіть через роки).
Важливо пам'ятати, що алергени легко переносяться на одязі. Тому слід бути обережним, якщо у вдома є тварини, і ви йдете в гості до алергіка.

Що робити при алергії на домашніх тварин?

При перших ознаках захворювання необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб визначити джерело алергенів. Лікар призначить алергопроби та антигістамінні засоби. У деяких випадках алергія розвивається не на самого вихованця, а на його корм або речовини з наповнювача лотка. У такому випадку досить змінити раціон харчування або засіб гігієни.
Якщо у вас почалася алергія на домашню тварину, то, в першу чергу, обмежте догляд за нею, нехай цим займається хтось з членів сім'ї. Щоденне вологе прибирання допоможе зменшити кількість алергену в повітрі. Також можна придбати очищувачі повітря з HEPA-фільтром. Ні в якому разі не пускайте тварину в спальню. Також рекомендується кожні 5-7 днів купати вихованця, використовуючи спеціальні шампуні, які можна придбати в ветаптеці.
Для недопущення симптомів використовуйте Фогістин. Це протиалергічні жувальні таблетки  з запатентованою та перевіреною в клінічних випробування формулою.
Фогістин знімає прояви алергії, завдяки унікальному натуральному складу: поєднання порошку з перепелиних яєць і цинку. Засіб блокує контакт алергену та імунних клітин в організмі людини та гальмує алергічну реакцію. Мікроелемент цинк зміцнює імунну систему.
БАД дуже просто використовувати: достатньо розжувати таблетку, не запиваючи водою. Засіб миттєво потрапить в кров, і вже через 5 хвилин відчуваєш перший ефект.
З Фогістіном можна не боятися грати з улюбленим песиком та кошеням!

Укр