Аксотроф

Невралгія сідничного нерва

Нерви – це не тільки переживання 
«Нерви» - це слово, яким багато людей описують свої переживання або стрес. У цього терміну є й інше значення – одна з вкрай важливих анатомічних структур організму людини. Насправді, нерви– це такі канали, по яким йде величезна кількість інформації від органів та тканин до мозку та назад. Вони складаються з дендритів та аксонів і можуть бути класифіковані як рухові, сенсорні та змішані, які поєднують функції перших двох. Рухові нерви передають команди від мозку до м’язів, викликаючи їх скорочення, а отже – і довільні рухи. Існують також чутливі нерви, які передають сигнали від численних рецепторів: про зміну температури навколишнього середовища, про торкання, про тиск та, найголовніше, про біль. Біль – це універсальний сигнал, який дає нам знати, що в організмі щось йде не так, тому реагувати на нього потрібно щонайшвидше. 
Що таке невралгія? 
Невралгія – це медичний термін, який описує біль, що виник внаслідок подразнення нерву. В перекладі з давньогрецької – це буквально «Біль нерва». Чому ж він виникає? Причин може бути багато, наприклад, пряме пошкодження нервів результаті травми. Але насправді, найчастіша причина невралгії – це компресія (стиснення) нерву між іншими анатомічними структурами. Тиск подразнює нервові закінчення та викликає сильний біль, який розповсюджується за ходом усього нервового волокна. Ви могли чули термін «міжреберна невралгія» - досить часта патологія, яка супроводжується різким болем в грудях при рухах або диханні. Часто цей біль проходить сам, коли защемлений нерв вивільнюється. Існує інша не менш часта патологія – невралгія сідничного нерва, яка супроводжується болем у попереку та по задній поверхні стегна з обмеженням рухів. Цей стан найчастіше виникає через запалення нервового корінця в результаті його подразнення. Якщо ви колись помічали в себе подібні симптоми, то вам потрібно звернути увагу на власне здоров’я для недопущення повторних нападів.  
Чому напади можуть повторюватися та що з цим робити?
Нажаль, невралгія сідничного нерва може повторюватися. Постійне подразнення корінців через проблеми з хребтом або м’язами веде до нових нападів. Більш того, після кожного епізоду невралгії сідничний нер впотребує відновлення, адже він подразнюється та пошкоджується. Для цього організм використовує велику кількість мікроелементів, а особливо – нуклеотиди. Вони грають величезну роль у процесах відновлення та регенерації тканин організму. Де ж їх взяти у таких кількостях? В цьому вам допоможе біологічно активна добавка Аксотроф. Вона містить велику кількість необхідних для регенерації уридину та цидитину – нуклеотидів, які сприяють відновленню сідничного нерва. Засіб також містить цинк, який покращує метаболізм у нервових волокнах. Аксотроф завдяки своєму складку відновлює нервові волокна, прискорює одужання при невралгії, зменшує потребу в знеболюючих препаратах та прискорює відновлення нервових волокон. 
Більше дізнатися про Аксотроф ви можете на офіційному сайті, а також на сайтах наших партнерів.
Аксотроф (укр)