L-Бетаргін

Настройка і корекція метаболізму

Що таке метаболізм?
Можливо, вам часто доводилось чути, що проблеми з зайвою вагою можуть викликатися порушенням метаболізму. Що ж таке метаболізм? У клітинах постійно відбуваються хімічні реакції. Під дією ферментів деякі сполуки, що надходять з їжею, руйнуються, а інші утворюються. Це основа життя кожного організму. Усі ці реакції називаються метаболізмом або обміном речовин.
Процес метаболізму складається з двох фаз:
Катаболізм — складні молекули розпадаються на прості з виділенням енергії.
Анаболізм — продукти розпаду, утворені на попередньому етапі, об’єднуються в нові складні молекули.
Причини порушення метаболізму
- Вікові зміни (обмін речовин сповільнюється з роками);
- Недостатнє вживання води;
- Нестача вітаміну D, заліза, кальцію;
- Нездорове харчування або тривале голодування;
- Регулярні стрес та перенапруга;
- Інтоксикація організму;
- Ендокринні патології (незадовільний стан щитоподібної, підшлункової та надниркових залоз);
Чому прискорення метаболізму — не завжди хороше рішення?
Експериментально доведено, що уповільнення хімічних реакцій призводить до того, що порушується отримання клітинами поживних речовин.Це спричиняє порушення функцій різних систем організму. В таких випадках повільний метаболізм потрібно прискорити. Проте слід пам’ятати, що занадто швидкий метаболізм також не дуже корисний для здоров’я. Часто люди зі швидким метаболізмом можуть мати низьку вагу та виглядати нездорово худими.
Крім того, швидкість обмінних процесів впливає на тривалість життя, оскільки пришвидшується поділ клітин. Їх ресурси не безмежні. Чим швидше в організмі завершуються цикли поділу, тим швидше він старіє, відповідно, тривалість життя скорочується. Саме через це не можна зловживати прискоренням обмінних процесів.
Як налаштувати й скорегувати метаболізм?
Часто бажання знизити вагу призводить до зворотного ефекту, оскільки люди зловживають виснажливими дієтами та фізичними навантаженнями.  Важливо розуміти, що стрес та перенавантаження ніколи не дадуть позитивних результатів. Потрібно не прискорити метаболізм, а скорегувати його.
Нормалізувати метаболізм можна такими способами:
- Проаналізувати та збалансувати харчування.
- Обмежити (поступово) споживання цукру та солі;
- Позбутися або мінімізувати шкідливі звички;
- Скорегувати сон (спати не менше 7 годин на добу)
- Введіть нові види активності у свій звичний ритм;
- Якщо у вас є проблеми з ендокринною системою, корегуйте їх під наглядом лікаря;
Також вам може допомогти L-Betargin. Засіб сприяє зниженню ваги та зменшенню втоми. Завдяки своєму складу L-Betargin може впливати на обмінні процеси, забезпечувати заряд енергії та прискорювати виведення токсинів та вільних радикалів.L-Betargin також застосовують для відновлення печінки та покращення діяльності серцево-судинної системи (впливає на захист судин та зменшення шкідливого холестерину.)
Більшеінформації про L-Betargin шукайте на сайті.
L-Бетаргін (укр)