Аксотроф

Що може вказувати на нейропатію?

Аксотроф (укр)
Біль завжди має причину. Це може бути удар, перевантаження м'язів, забій, поріз. Але, неприємні відчуття іноді виникають без впливу зовнішніх факторів. Тоді, це, швидше за все, нейропатія.

Якщо говорити простіше, то це ураження одного або пари периферичних нервів (розташовані за межами головного і спинного мозку), що регулюють роботу внутрішніх органів і скорочення м'язів. Тому, коли виникає нейропатія, з'являється низка симптомів, які помилково можна сплутати з патологією органу. Зрозуміло, що лікування в цьому разі буде неефективним, оскільки тут потрібен комплексний підхід і терапія нерва.

Види нейропатії

Різновид визначається числом уражених нервів. Якщо в патологічний процес залучений тільки один, то це мононейропатія, якщо декілька, то полінейропатія.

Також, в залежності від причини виникнення нейропатії бувають:

Компресійна- найчастіше виникає у великих нервових стовбурах (стегновий, сідничний, трійчастий, променезап'ястковий нерв), але водночас вона легко діагностується.

Ще одним видом вважається ішемічна. Прикладом може бути ураження зорового нерву, що призводить до втрати гостроти зору. У деяких випадках можлива сліпота.

Також виділяють посттравматичну нейропатію, що виникає через перелом, розтягнення зв'язок та інші удари.

Ще буває алкогольна, діабетична, поствірусна(як втрата нюху після Covid, інфекційна і ін.

Полінейропатія вражає цілі групи нервів. Захворювання може розвиватися в декількох місцях, супроводжуючись значною кількістю ознак.

Як проявляється?

Пацієнти можуть відкладати звернення по допомогу на інший день, а все тому, що часто плутають симптоми захворювання з іншим, пускаючи все на самоплив. Плюс, багатьом здається, що раптовий біль, який раптово виник, з часом сам минеться, але це так не працює, оскільки патологія може прогресувати, призводячи до ускладнень. Ось що видає полінейропатію:

  • безпричинні болі (ниючого, тягнучого характеру);
  • відчуття вираженого дискомфорту;
  • раптове печіння, поколювання;
  • порушення координації та ходи;
  • асиметрія тіла;
  • біль, що іррадіює в іншу частину тіла;
  • атрофія м'язів і їхня слабкість;
  • складність виконання деяких рухів;
  • порушення сприйняття температури.

Рідко, але все ж таки трапляється виникнення патологічної гіперчутливості (це коли за слабкого дотику може з'явитися сильний біль і навпаки). А ще больова чутливість просто може зникнути, тому навіть невелика травма не приверне уваги.


Лікування нейропатії

Пам'ятайте, що це всього лише наслідок, а не причина, тому потрібно насамперед звертати увагу на причину виникнення, що спровокувало появу проблем із нервами. Знеболювальні тимчасово позбавлять дискомфорту, але не більше. Тому обовязково потрібна консультація лікаря. Він не тільки поставить діагноз, а й підбере оптимальні варіанти для комплексної терапії.

Але підтримати стан можна за допомогою Аксотроф. Це сучасний комплекс, що сприяє відновленню нервових ушкоджених волокон. Має потужну дію, приємний смак. Він також підходить і для профілактики, а більше про ампули та їхній склад можна почитати на сайті.

Для того, щоб уникнути повторного епізоду хвороби, потрібно:

  • знизити споживання спиртного (а краще й узагалі відмовитися від нього);
  • контролювати рівень глюкози;
  • уникати травм (особливо під час занять екстремальними видами спорту);
  • вести активний спосіб життя;
  • правильно харчуватися.

Також не завадить періодично пропивати курс Аксотрофа для поліпшення загального стану.