Аксотроф

Неврологічні захворювання, якими бувають і чим небезпечні?

Аксотроф (укр)
Починаючи з народження, наш організм піддається руйнівним чинникам. Постійні стреси, інфекційні захворювання, нездоровий спосіб життя дуже погано позначаються на всіх системах людського організму. Нервова система – не виняток. Незважаючи на те, що вона досить стійка, з віком її можливості слабшають, тому зрілі люди дуже часто стикаються з неврологічними розладами.
Захворювання нервової системи найчастіше ділять на 3 групи:
- Коли уражається периферична нервова система (нерви)
- Коли уражається центральна нервова система (головний та спинний мізки)
- коли ушкоджується і периферична та центральна системи.
Найпоширеніші захворювання нервової системи (НС)
- Мігрень.
Сильні пульсуючі головні болі, що можуть супроводжуватися навіть блювотою. Люди під час нападів мігрені відзначають порушення мовлення, чутливість до світла та звуку, легке оніміння чи поколювання. Тривалість таких нападів може досягати кількох днів. Від звичайного головного болю мігрень відрізняється, тим що він асиметричний, тривалий, супроводжується пульсацією і нездатністю щось робити.
- Неврити.
Локальний тягучий біль в ділянці розташування нерва, який віддає у прилеглі тканини. Він виникає через запалення периферичних нервів.
Відновлення при невритах зазвичай триває кілька тижнів. Такий стан може викликати ряд негативних наслідків, таких як:
- зниження чи відсутність чутливості;
- Порушення роботи м'язів.
- Порушення трофіки м'язів.
Епілепсія.
Захворювання центральної нервової системи, яке має хронічний характер.
Проявляється такими симптомами:
- напади посмикування кінцівок:
- втрата свідомості;
- судоми;
- м'язовий та головний біль;
- помутніння зору.
На тлі епілепсії можуть виникати й інші неврологічні та психічні захворювання, такі як психози, панічні атаки, мігрень, депресія. Напади у всіх виникають по-різному, проте в більшості випадків їм передують судоми.
Одним із видів епілептичного нападу є абсанс. Це стан коли в людини на короткий час відключається свідомість, вона завмирає, а після закінчення нападу продовжує робити те, чим займалась до цього. Абсанс не супроводжується судомами та падінням.
Профілактика неврологічних захворювань
Незважаючи на те, що медицина розвивається семимильними кроками, завжди варто пам'ятати 2 важливі речі:
- Ваше здоров'я – у ваших руках!
- Профілактика – завжди краще, ніж лікування.
Тому варто дбати про свій організм, щоб захистити свою нервову систему і якомога довше залишатися в здоровому глузді та зберегти якість свого життя.
Основними методами профілактики є: здоровий сон, повноцінне харчування, помірна регулярна фізична активність, своєчасне лікування інфекційних захворювань, уникнення стресів та перевтоми.
Також зміцнити та захистити вашу нервову систему може допомогти Аксотроф.
Засіб покращує живлення нервових волокон і захищає їх від пошкоджень, має протибольовий та протизапальний ефект за рахунок впливу на P2Y-рецептори. Крім того, Аксотроф значно знижує больові відчуття при різних нейропатіях, а також використовується при інфекційних запаленнях нервових волокон.
Більше інформації про Аксотроф шукайте на сайті!