Аксотроф

Невралгія трійничного нерву

Аксотроф (укр)

Нестерпний біль при невралгії трійнічного нерву: що допоможе полегшити стан? 

Трійничний нерв іннервує верхню, середню, нижню частину обличчя та ротову порожнину, та відповідає за адекватну чутливість цих ділянок.
В деяких випадках людину можуть турбувати нестерпні болі, пов’язані зі здавленням трійнічного нерву, які можуть тривати від кількох годин до цілих місяців! Больові відчуття виснажують людину, не дають працювати, жити в комфортному режимі та навіть просто їсти. 

Чому виникає невралгія трійнічного нерва? 

Найчастіше захворювання турбує жінок, які старші 50 років, проте чоловіки також не застраховані від ураження. Больові відчуття з’являються від здавлення корінця трійничного нерву у вузькому каналі через: 
 • запалення;
 • грижі;
 • порушення кровопостачання;
 • доброякісні або злоякісні пухлини.
Це хронічна патологія, загострення якої може статися через переохолодження, застуду та інші інфекційні захворювання. 

Як не сплутати невралгію з зубним болем?

Неврологічне захворювання легко сплутати із зубним болем, тому що зона ураження збігається: щелепно-лицьова область. Проте біль від здавлення трійнічного нерву має особливості, які допоможуть розпізнати хворобу:
 1. Є характерні періоди гострого болю та його затухання. Біль виникає раптово. Деякі пацієнти порівнюють її з ударом току. Впродовж 20 секунд біль досягає свого піку, а потім повільно зменшується до повного зникнення. Проте є варіанти невралгії, коли людину турбують постійні ниючі болі без «світлих» проміжків. 
 2. Спостерігається сильний біль при натисканні на точки виходу нерву під час та після приступу, що виникає через здавлення гілок судинами. 
 3. Присутня інша симптоматика, крім болю: почервоніння обличчя, сльозотеча, посилене потовиділення. 
 4. Періоди загострення частіше за все турбують весною та осінню.
Ці характерні симптоми допоможуть розпізнати невралгію трійнічного нерву та вчасно почати лікування. Для більш точного діагнозу та виключення проблем із зубами потрібно обстежитися у стоматолога-терапевта та невролога. 

Як позбутися больових відчуттів при невралгії?

При невралгії пошкоджується нервове волокно, а саме мієлінова оболонка, котра виконує дуже важливі функції: ізоляція нервового збудження, тобто його захист, та прискорення швидкості передачі нервового імпульсу. Загострення захворювання призводить до купи неприємних ускладнень, тому потрібно вчасно коригувати такий стан. 
Для недопущення симптомів використовуйте Аксотроф — унікальна трьохкомпонента формула, яка містить два види нуклеотидів та мікроелемент цинк, що в купі гарантують: 
 • зменшення болю під час загострення;
 • відновлення трійничного нерву;
 • нормалізацію передачі нервового імпульсу;
 • повернення до звичного ритму життя!
Пам'ятайте, що відновлення нервових волокон потребує часу та зусиль. Проте використання Акстроф прискорює одужання, оскільки висока доза нуклеотидів забезпечує більший ефект. 

Аксотроф — відновлює нервові волокна та зменшує потребу в знеболюючих препаратах!

Одна з переваг засобу — комфортна форма використання. Потрібно 1 раз на день випити точно вивірену дозу без необхідності розведення. Рідка форма не тільки зручна, але й забезпечує більшу біодоступність та результативність, що прискорює відновлення нервових волокон в декілька разів!

Аксотроф — комфортне життя без неврологічного болю!