Vorwarts Pharma
ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
Ворвартс Фарма - європейська фармацевтична компанія, заснована в 2006 році, штаб-квартира якої знаходиться в Україні. Ворвартс Фарма має філії та веде фармацевтичний бізнес в таких країнах як Польща, Латвія, співпрацює з партнерами в Країнах СНД і східної Європи.
З 2006 по 2013р.р. одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії було укладення довгострокових контрактів з авторитетними європейськими виробниками на промоцію зарубіжних брендів на території України.
Починаючи з 2013 року діяльність компанії поступово фокусується на створенні і розвитку власних брендів, вироблених у CDMO Європи, України та інших країн.

У 2018 році було здійснено ребрендинг компанії і остаточно визначені основні принципи діяльності та розвитку.
Девіз компанії Ворвартс Фарма - Створювати і рухатися вперед.

Після 15 років активної операційної діяльності на фармацевтичних ринках, Ворвартс Фарма перетворилася у фінансово стабільну компанію з власною командою маркетингу та продажів, департаментом стратегічного розвитку, багатофокусним портфелем продуктів та впевнено зростаючим обігом.
Професійна і мотивована команда - найцінніший актив компанії. Менеджмент Ворвартс Фарма докладає максимум зусиль для побудови цілеспрямованої та результаторієнтованої команди, яка гарантує стійкий успіх продуктам компанії .На сьогоднішній день штат компанії нараховує більше 100 співробітників.
Серед партнерів-виробників продуктів Ворвартс Фарма- сертифіковані європейські фармацевтичні заводи з серйозною репутацією надійності та якості виробництва .Основна філософія бізнес-розвитку компанії - створення і просування власних брендів госпітального, гастроентерологічного, педіатричного, гінекологічного та загальнотерапевтичного напрямків .
В даний час власна лінійка брендів компанії нараховує близько 40 продуктів. Особливої уваги заслуговують продукти трендового сегмента превентивної медицини в питній формі у вигляді стіків, що забезпечує високу біодоступність і швидкість реалізації фармакологічних ефектів, зручність застосування і безпеку тривалого використання даних продуктів.
У 2020 компанія зробила серйозний крок у розвитку, розширивши свої бізнес-можливості за рахунок власних виробничих потужностей.
У планах стратегічного розвитку 2021 р. - будівництво виробничих ліній з випуску продуктів сегменту товарів медичного призначення.
В 2021 компанія планує збільшення штату співробітників на 25% у зв'язку з виходом на ринок лінійки неврологічних продуктів та диверсифікації діяльності в суміжних напрямках.
Зв'язок з нами
MailPhone
Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!