Лацидоентер

Діарея при ковіді та після нього

Лацидоентер (укр)
Не так давно коронавірусна пандемія охопила весь світ і, хоча рівень захворюваності значно понизився на даний час, ковід нікуди не зник. Тому варто знати про різні форми його прояву щоб швидко зреагувати при перших симптомах. Хоч ковід в основному протікає як респіраторно-вірусна інфекція, він здатен вражати майже всі системи організму. Спостерігаючи за статистикою, вчені вияснили, що близько в 50% випадків пацієнти скаржились на розлади травлення. Часто коронавірусна інфекція може розпочинатися болем в животі,нудотою та діареєю, а потім уже відбувається підвищення температури й появи ознак ГРВІ. Розлади шлунково-кишкового тракту також можуть розвиватися в процесі захворювання через дисбактеріоз, що викликається згубною дією вірусу на мікрофлору кишечника або ж стає наслідком антибіотикотерапії.
Чому виникає діарея при ковіді?
При коронавірусній пневмонії, як і при будь-якій іншій, спостерігаються явища загальної інтоксикації організму та дихальної недостатності. Ці провідні синдроми впливають на всі системи організму, в тому числі й на стан кишечника. Токсини вірусу вражають ворсинки слизової оболонки кишечника, що ускладнює всмоктування речовин, це також може призвести до м'язового спазму, який буде провокувати біль в животі та часті позиви до дефекації. Зазвичай хворі відмічають загальну слабкість,нудоту, втрату апетиту, часті випорожнення зі слизом та блювання.
Якщо із симптомів у пацієнта лише розлади травлення, причина може буди у звичайному харчовому отруєнні, проте якщо в анамнезі є контакт з хворим на ковід, починають з'являтися прояви дихальної недостатності, підвищується температура, то, швидше за все, причина в коронавірусній інфекції та потрібно якомога скоріше робити експрес-тест. Також, в багатьох випадках хворі втрачають відчуття смаку та запаху, що являється іще одним маркером захворювання на COVID-19.
Як лікувати діарею, викликану коронавірусом?
Якщо причиною діареї є ковід, то усунути її може лише імунітет, проте важливо проводити симптоматичну терапію, щоб підтримати організм в боротьбі з вірусом та полегшити загальний стан. Перш за все, слід пам'ятати, що діарея та блювання провокують втрату великої кількості води, тому необхідно відразу відновити та підтримувати водно-сольовий баланс. Також вам може допомогти Лацидоентер. Засіб допомагає підтримати мікрофлору кишечника та відновити цілісність його слизової оболонки. Лацидоентер застосовують для полегшення симптомів діареї будь-якого походження, а також на фоні антибіотикотерапії для нормалізації стану мікрофлори та ліквідації дисбактеріозу.
Більше інформації про Лацидоентер шукайте на сайті.