Лацидоентер

Цинк- важливий мікроелемент при лікуванні діареї

Лацидоентер (укр)
Цинк — важливий мікроелемент при лікуванні діареї
Неприємні прояви діареї знайомі практично кожному. Дуже часто вони  можуть проявитися в найбільш недоречний момент, тому дуже важливо знати як з ними впоратись або попередити. Діарея — це рідкий стілець  принаймні три рази на день. Інші симптоми діареї включають раптову потребу в туалеті, судоми, неконтрольоване випорожнення, нудоту та біль у животі. У  разі інфекції діарея може супроводжуватися кров’ю, підвищенням  температури тіла або ломотою у м’язах, запамороченням та блювотою. Діареяне тільки неприємна, але й загрозлива, оскільки може викликати зневодненнята порушення всмоктування в кишечнику.
Мало хто знає, що одним із важливих мікроелементів при лікуванні та профілактиці діареї є цинк.Цинк відповідає в організмі людини за підтримку імунітету та бере участь у процесах кровотворення, регенерації, синтезу  ферментів тощо. У травній системі цинк забезпечує транспорт води та   електролітів. Таким чином, цей мікроелемент відповідає за збереження води в організмі, що зменшує частоту випорожнень та сприяє полегшенню  симптомів.
Дослідження впливу цинку на організм
ВООЗ було проведено ряд досліджень щодо використання цинку при лікуванні діареї. Встановлено, що тяжкість і тривалість діареї та її симптоматика   зменшуються на 20-60% після лікування солями цинку.
Крім того, у дослідженні М.К. Бхан продемонструвано прямий зв’язок між   низьким рівнем цинку в плазмі крові та збільшенням частоти гострої діареї й захворювань респіраторної системи. Важливо відзначити, що у людини цинк  всмоктується переважно в тонкому кишечнику, де потрапляє в кров у кількості 10-30%. Решта (70-90%) виводиться з фекаліями. Недостатнє вживання цинку з їжею одразу   призводить до нестачі цинку, оскільки його запаси в організмі надзвичайно малі, особливо у дітей.
Джерела цинку
Цинк необхідний не лише при лікуванні діарей. Цей елемент впливає на імунну систему, здатен пришвидшувати загоєння ран і знижувати запалення. Оскільки він не синтезується організмом людини, необхідно отримувати його в    достатніх кількостях з харчовими продуктами або у складі біодобавок. Цинк у великих кількостях міститься в морепродуктах (особливо устрицях), м'ясних продуктах (найбільше в яловичині), бобових культурах та горіхах. Якщо  вживати ці продукти в достатніх кількостях, то в організмі буде постійно  підтримуватись нормальний вміст цинку. 
Проте якщо вас спіткала діарея варто діяти більш радикально. В такому  випадку вам може допомогти Лацидоентер. Засіб містить достатній вміст  цинку для поліпшення симптомів діареї та відновлення слизових оболонок кишечника. Також Лацидоентер містить штами мікроорганізмів, тому, як пробіотик, здатен швидше усувати   симптоми діареї та дисбактеріози.
Більше інформації про Лацидоентер шукайте на сайті.