L-Бетаргін

Амінокислоти, які прискорюють «спалювання» жирів

L-Бетаргін (укр)
Що таке амінокислоти?
Усі люди кожного дня зустрічаються з амінокислотами навіть не маючи  про це гадки. Що ж це таке? Амінокислоти – це такі маленькі складові білка. Вони можуть утворюватися в результаті травлення, а можуть і вироблятися організмом людини. Ці складові використовуються організмом для вироблення власних білків, відбудування тканин та органів. Деякі амінокислоти можуть бути створені організмом, а деякі людина може отримати лише через їжу. Такі амінокислоти називають незамінними, і це дуже влучна назва, чи не так? До них відносяться аргінін, гістидин, ізолейцин, лейцин, лізин, метіонін та ще декілька сполук. Їхній дефіцит може викликати втому, головний біль, надмірну вагу, порушення сну та навіть до більш серйозних та загрозливих життю явищ. 
Яка роль амінокислот у спортивному харчуванні? 
Дуже часто люди, які прагнуть досягти кращої фізичної форми нехтують повноцінністю набору амінокислот, які вони отримують з харчуванням. Вони витрачають купу часу на складання програми тренувань, дотримуються режиму праці та відпочинку, навіть використовують жироспалюючі препарати, які мають серйозні побічні ефекти. Тим не менш, через дефіцит деяких компонентів харчування бажаного результату досягнути майже неможливо. Тренування стають менш інтенсивними, навантаження, які людина раніше витримувала легко, стають надмірними. Процес спалювання жиру уповільнюється. В кінці-кінців після такого розчарування люди зазвичай опускають руки та відмовляються від спорту взагалі. Впізнали себе? Але всього цього можна було б уникнути, якби ви заповнювали недостачу незамінних амінокислот! 
Як відновити дефіцит амінокислот?  
Насправді, для того, щоб отримати необхідні амінокислоти, достатньо дотримуватися раціонального та повноцінного харчування. Однак, під час фізичних навантажень або виснажливій праці наш організм потребує поживні речовини в більшій кількості. Задоволення збільшених потреб не завжди вдається досягнути їжею. Тут на допомогу вам можуть прийти доповнення до харчування – біологічно активні добавки (БаД). Наприклад,БаДL-Betargin – це засіб, який складається з аргініну, бетаїну та L-карнітину. Цей комплекс  допомагає у процесі спалювання жиру, виводячи надлишкові ліпіди через печінку, попереджуючи розвиток атеросклерозу та його ускладнень. Засіб покращує обмін речовин, сприяє зменшенню втоми та загальному відновленні організму, підвищує працездатність за зосередження уваги, знижує подразливість та перепади настрою. 
Більше дізнатися про L-Betargin можна на сайті.
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Поставити запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт
L-БЕТАРГІН
КОРИСНІ СТАТТІ
    Зв'язок з нами
    MailPhone
    Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!