L-Бетаргін

Користь Л - Карнітину

L-Бетаргін (укр)
Користь L-карнітину
Ви, ймовірно, багато чули про L-карнітин як про харчову добавку, що часто вживається багатьма людьми для схуднення. Однак, мало хто знає, що ця речовина є похідною амінокислот, тому може позитивно впливати на мозок та інші органи. Основним завданням L-карнітину в організмі є підтримка роботи мітохондрій та вплив на енергетичний обмін, що забезпечує синтез додаткової енергії. Також слід зазначити, що мітохондрії необхідні не лише для виробництва енергії, але і для підтримки імунної системи. В результаті регулярне споживання L-карнітину може прискорити лікування багатьох захворювань, уповільнити процеси старіння, та полегшити адаптацію організму до різних умов середовища. В ході останніх досліджень було доведено, що різні форми карнітину можна використовувати для лікування різних розладів та захворювань. Таким чином, деякі речовини мають значення при лікуванні серцевих захворювань, а інші покращують роботу мозку.
Вплив L-карнітину на різні системи організму
- Покращення роботи мозку:
Експериментально доведено, що одна з форм L-карнітину (ацетил-L-карнітин) здатна покращувати роботу здорового мозку, та захистити нервові клітини від негативних факторів (таких як, наприклад, надмірне вживання алкоголю).
- Вплив L-карнітину на серцево-судинну систему:
Дослідження доводять, що регулярне вживання L-карнітину дозволяє знизити систолічний тиск (до 10 пунктів) і, навіть, може впливати на усунення запальних процесів, що зазвичай призводять до серйозних серцево-судинних захворювань. Також речовина здатна полегшувати стан пацієнтів, які страждають від ХСН та ІХС.
- L-карнітин при цукровому діабеті:
Вчені повідомляють, що карнітин здатен знижувати рівень цукру в крові, впливати на нормалізацію холестерину та полегшувати деякі симптоми, пов'язані з цукровим діабетом 2 типу.
- Допомога у боротьбі з зайвою вагою:
Карнітин забезпечує транспорт жирових клітин до мітохондрій, де вони спалюються та слугують джерелом енергії. Саме така властивість речовини дозволяє відмітити її роль в пришвидшенні спалювання жирів та схудненні, особливо в комплексі з регулярними та інтенсивними фізичними тренуваннями.
Джерела L-карнітину
L-карнітин може синтезуватися в організмі людини за рахунок таких речовин як метіонін та лізин. Також карнітин у великих кількостях міститься в рибних, м’ясних та молочних продуктах. Найбільший відсоток L-карнітину містить яловичина та свинина. Регулярно отримувати L-карнітин в достатніх кількостях можна також вживаючи в їжу різноманітні біологічні добавки. Однією з таких є L-Betargin. Окрім карнітину, засіб містить у своєму складі бетаїн та аргінін, які в свою чергу потенціюють дію карнітину та позитивно впливають на весь організм, особливо на печінку та серцево-судинну систему. L-Betargin сприяє синтезу енергії та спалюванню надлишкової жирової клітковини, а також підсилює детоксикаційні властивості організму.
Більшеінформації про L-Betargin шукайте на сайті.
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Поставити запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт
L-БЕТАРГІН
КОРИСНІ СТАТТІ
    Зв'язок з нами
    MailPhone
    Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!