L-Бетаргін

Коли краще займатися спортом, зранку чи ввечері?

Акуратний підхід
Спорт – це чудовий спосіб підтримати своє здоров'я. Від легкої ранкової зарядки до важкої атлетики – всі види спорту однаково корисні, чи не так? Насправді все не так просто. Хоч нам і говорили з дитинства, що кожній людині  потрібна фізична активність, мало хто говорив про те, що ця активність має бути правильно побудованою. Від цього залежать не лише Ваші спортивні результати, а й здоров'я, яке можна просто зруйнувати через незнання. Види вправ, режими тренувань, правильність виконання, розподіл навантаження, харчування, а також відпочинок між тренуваннями – всі ці компоненти складаються в одну велику картину, тому імпровізувати тут вкрай небажано.
Активний спосіб життя – це чудово, коли до справи підходять з розумом. На щастя, зараз є безліч веб-ресурсів, які можуть допомогти Вам у виборі тренувань та інших аспектах занятя спортом. Насправді вибір тренування повинен початися з того, в який час дня Ви хочете зайнятися спортом. Наш організм у різний час доби має різні можливості, тому слід зважити на цей момент.
Як обрати час для тренування? 
Біоритми - особливість людського організму, яка відповідає за те, щоб наше тіло було готове до певних подій, які на нас чекатимуть протягом дня. Наприклад, сон і неспання - це дуже важливі складові нашого розкладу, тому тіло має до них добре підготуватися. Коли людина спить, організм відновлює сили, м'язи розслаблюються, дихання та пульс уповільнюються. Коли ми прокидаємося – відбуваються протилежні процеси. То чому так вибрати, в яку пору дня тренуватись?
Уявімо, що Ви вирішили зайнятися важкою атлетикою з самого ранку. Ваші м'язи не зможуть повністю включиться в роботу після сну, дихальна система буде важко адаптуватися до навантаження, а серце важко проганятиме кров. Тому для ранку найкраще підходить легка фізкультура або пробіжка – прості вправи, які не вимагають важкої м'язової роботи.
Якщо ж займатися важкою атлетикою перед сном, організм довго розслаблятиметься, позбавлятиметься дії стресових гормонів, і якість сну буде нижчою. В цілому, сприятливіше займатися спортом ближче до вечора, але як мінімум за 2 години до сну. Саме так Ви зможете достатньо втомити організм і дати йому час на розслаблення, щоби отримати міцний і здоровий сон.
Як допомогти організму у відновленні?  
Якщо Ви серйозно налаштовані на покращення своєї фізичної форми і плануєте внести у своє життя регулярні тренування, варто звернутися за порадою до професійного тренера. З ним Ви зможете обговорити особливості добової активності, режим тренувань, необхідне харчування та комплекси вправ. Фахівець оцінить Вашу фізичну форму та допоможе дати адекватні навантаження, які допоможуть покращити не лише Ваш зовнішній вигляд, а й допоможуть зміцнити здоров'я.
Вкрай важливим є відпочинок між тренуваннями. Необхідно отримувати достатню кількість сну, правильно харчуватися та уникати стресу, який є згубним для нашого організму. Підтримати свій організм у період відпочинку також допоможе L-Бетаргін. Засіб має необхідний набір амінокислот, які допоможуть у регенерації м'язової тканини та її відновленні. Більше дізнатися про L-Betargin можна на офіційному сайті. А також на сайтах наших партнерів.
L-Бетаргін (укр)