L-Бетаргін

Чому іноді у нас так мало енергії?

Чому іноді у нас так мало енергії?
Усі ми рано чи пізно зізнаємося собі у тому, що втомилися. Звичайно, іноді ця втома незначна, і навіть добрий міцний сон може повністю відновити сили. Іноді може знадобитися трохи більше – один вихідний, і можна підкорювати цілий світ! Але буває й інша ситуація – втома нікуди не дівається після відпочинку, а накопичується та залишається з нами протягом кількох днів та навіть тижнів. Більш того - ця втома впливає і на наше сприйняття навколишнього світу: навіть старі улюблені справи викликають нестерпне почуття нудьги, яке наганяє сум і перетворює все на каторгу. Також, треба враховувати те, що війна сама по собі не сприяє якісному відпочинку, адже потрібно постійно бути при ділі і викладатися на повну, наближаючи нашу перемогу! Зрозуміло, постійна робота і накопичена втома негативно позначаються на нашому організмі, який "розповість" нам про свою втому звичною для нього мовою. Зниження настрою, дратівливість, плаксивість, порушення сну, головний біль - все це ознаки астенії.
Астенія - це постійне відчуття втоми з неможливістю повністю відновити сили, та й грецькою мовою, з якого це слово походить, воно означає буквально "відсутність сил".

Звідки береться астенія?
Важко назвати найпоширеніший синдром у медицині, ніж астенія. Погодьтеся, ви точно відчували цей стан на собі хоча б раз у житті, причому не обов'язково у самостійному вигляді – астенія також супроводжує безліч хвороб. Коли ви не можете змусити себе встати з ліжка при застуді чи грипі, а сама думка про будь-які справи, окрім відпочинку, викликає фізичний дискомфорт – це і є астенія. Чому вона виникає? Однією з найчастіших причин астенії є інтоксикація, як, наприклад, при тому ж ГРВІ. Астенія дуже часто виникає на тлі захворювань печінки та нирок – органів, які відповідальні за виведення різних токсинів з нашого організму. Хронічне перевтома - ще одна часта причина астенії, особливо в умовах війни. І, нарешті, астенія зустрічається при депресії. Зі сказаного вище можна зробити висновок - для того, щоб позбутися астенії, слід звернути увагу не тільки на нервову систему, але і на інші важливі органи.

Що робити?
Якщо ваша втома носить важкий і хронічний характер, слід звернутися до лікаря, щоб виключити серйозні захворювання. Якщо ж причина полягає в перевтомі, слід зупинитися і подумати про себе. Чи добре ви харчуєтеся, чи спите, чи знаходите час на фізичну активність? Якщо відповідь на кожне з цих питань "ні", слід негайно це виправити! Особливо добре у боротьбі з астенією, як не дивно, допомагають різні види фізичної активності. Вибирайте на свій смак – йога, біг, велоспорт! З астенією допомагає боротися і L-Бетаргін. Засіб містить необхідні організму речовини, які позитивно впливають на печінку та допомагають у відновленні клітин організму. Більше дізнатися про L-бетаргін можна на фіційному сайті.



L-Бетаргін (укр)