Мамалак

Новорічні свята без колік

Лактазна недостатність (укр)
Прихід Нового року приносить з собою безліч домашніх справ, які необхідно встигнути виконати, щоб саме свято пройшло на найвищому рівні. Для молодої сім'ї з немовлям на руках підготовка — ще те випробування, яке потребує сил та часу. Адже майже всі господині проводять генеральне прибирання всього помешкання та накривають святковий стіл. Але ж як встигнути виконати ці всі справи, коли у малюка розпочався період кольок і він потребує постійної майже цілодобової уваги до себе?

Що таке коліки та чому вони турбують немовлят

Дитячі коліки — це приступоподібні больові відчуття, які локалізуються в шлунково-кишковому тракті, супроводжуються здуттям та турбують малюків від народження до досягнення ними 4-6-місячного віку. Цей період являється фізіологічним і він не оминає жодну дитину. Основна його причина — лактазна недостатність, тобто відсутність достатньої кількості ферменту в шлунково-кишковому тракті, необхідної для перетравлювання їжі, будь то грудне молоко чи дитячі суміші. Існує думка, що коліки пов'язані з харчуванням годуючої мами, і вживання нею заборонених продуктів тільки ускладнюють стан малюка. Та прислухатися цього твердження не варто, адже від колік також страждають і діти, які знаходяться на штучному вигодовуванні та харчуються спеціальними збалансованими сумішами.
Неприємні відчуття в животику турбують малюка впродовж всієї доби і порушують також його емоційний стан. Як наслідок — дитина плаче впродовж дня і ночі, мало та погано спить, відмовляється від годування. 

Як позбутись колік

Кишкові коліки у малюків не являються захворюванням, тому позбутись їх за курс лікування неможливо. У абсолютно здорових дітей без супутніх хвороб коліки проходять самостійно у 4-6 місячному віці. Це якраз той період, коли стабілізується вироблення лактази організмом і розщеплення грудного молока чи дитячої суміші починає відбуватися належним чином. Але ж як допомогти малюкові та полегшити його страждання?
На сьогоднішній день існує безліч препаратів, які нібито повинні усувати коліки в немовлят. Принцип їх дії заключається в зменшенні поверхневого натягу пухирців газу, що утворюються в животику. Але такі діючі речовини не можуть бути постійно присутніми в кишківнику та впливати на всі пухирці газу, тому і постійного стабільного ефекту вони не дають.
Але вихід є, і це засіб Мамалак. Оригінальний фермент лактази, який доповнює фізіологічну недостатність в дитячому організмі та сприяє правильному перетравленню їжі та повноцінному її засвоєнню. Він випускається у вигляді крапель, які необхідно додавати до молочної суміші або давати малюкові після грудного годування.

Що таке Мамалак

Бад Мамалак — це органічний продукт, який не має побічних ефектів та повністю безпечний для дитячого організму.
Результат застосування:
  • не лише усунення колік, а й попередження їх утворення;
  • повноцінне засвоєння поживних речовин з грудного молока або дитячої суміші;
  • формування здорової та правильної мікрофлори в кишківнику;
  • сприяння нормальному росту та розвитку дитини.
Тому для недопущення колік у малюка використовуйте Мамалак. Засіб не має смаку і запаху, та забезпечує швидкий ефект. Він зупиняє процеси бродіння в кишківнику, усуває біль та здуття, в результаті чого покращується загальний стан дитини. Разом з Мамалак ви встигнете підготуватись до прийдешніх свят, адже ваш малюк більше не страждатиме від колік та буде добре спати. Тому і вам спокій в Новорічну ніч гарантований!