![](https://static.tildacdn.com/tild3061-3332-4235-b461-613665383837/6a8b62bc-14b2-4e83-8.jpg)
Реальні практичні кейси розглянуті під час тренінгу стосовно навичок управління емоціями, налагодження позитивних відносин та діалогу , ефективного ведення переговорів, особистого впливу на роботу команди, дозволив учасникам по іншому подивитися на взаємодію в складних ситуаціях та знайти шляхи вирішення актуальних питань.
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-3363-4664-a231-336265346336/b7e51543-7954-4ca8-b.jpg)
Дякуємо компанії "NRG" та Олені Нікольській за професійний підхід та співпрацю!