Фармацевтична компанія "ВорвартсФарма" взяла активну участь у всеукраїнському симпозіумі з міжнародною підтримкою "XXVI Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України", який проходив 4-5 квітня у Києві у змішаному форматі (онлайн+офлайн). Цей захід зібрав науковців, лікарів та експертів з різних куточків України та світу для обміну досвідом, обговорення новітніх досягнень та викликів у сфері гастроентерології та гепатології.
![](https://static.tildacdn.com/tild3663-6436-4632-b961-353139336530/2024-04-09_163334.jpg)
"ВорвартсФарма" представила ряд інноваційних рішень та препаратів, спрямованих на підтримку здоров'я та лікування захворювань травної системи. Зокрема, компанія зосередила увагу на сучасних методах лікування хронічних захворювань печінки та шлунку, які є актуальними для багатьох пацієнтів.
У рамках симпозіуму було проведено низку майстер-класів та лекцій від представників "ВорвартсФарма", де вони поділилися своїм досвідом та результатами досліджень, зробивши акцент на важливості інноваційного підходу в медицині.
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3038-4532-b062-353239373136/2024-04-09_163331.jpg)
Участь "ВорвартсФарма" у "XXVI Національній Школі гастроентерологів, гепатологів України" підкреслила її вклад у розвиток гастроентерології та гепатології в Україні, а також її стремління до покращення якості життя пацієнтів.
![](https://static.tildacdn.com/tild6535-3037-4765-b263-323439643335/2024-04-09_163323.jpg)