З великою гордістю і задоволенням хочемо повідомити, що компанія Vorwarts Pharma взяла участь у ХІ Латвійському міжнародному конгресі, що відбувся 9 грудня 2023. Цей захід став важливою платформою для обміну досвідом, вивчення новітніх тенденцій та налагодження партнерських зв'язків.
![](https://static.tildacdn.com/tild3232-6637-4266-b264-393964366134/image0.jpeg)
Представники нашої компанії активно брали участь у фахових дискусіях, обговоренні стратегічних викликів та висвітленні перспектив розвитку відповідно до сучасних тенденцій у галузі. Наша участь в цьому конгресі дозволила нам не лише поглибити наші знання, але й поділитися власним досвідом з колегами з усього світу.
![](https://static.tildacdn.com/tild6130-6434-4063-a132-306466343730/image1.jpeg)
Ми висловлюємо щиру подяку організаторам за можливість брати участь у цьому заході та високий рівень його організації. Завдяки цьому конгресу ми отримали надзвичайно цінний досвід, який надихнув нас на нові досягнення і покликання посилити наші відносини з партнерами та колегами у цій галузі.
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-6664-4564-a131-663335316531/image4.jpeg)
Ми впевнені, що участь у подібних міжнародних форумах сприяє не лише особистому зростанню, але й підвищенню рівня професіоналізму всієї галузі. Разом з нашими партнерами ми прагнемо до спільного розвитку, і ми вдячні за можливість обмінюватися ідеями та найкращими практиками на міжнародному рівні.