Акліматизація
Укр

Відпочинок без похмілля

Вдалі вихідні у веселій компанії, чоловіча вечірка з переглядом футбольних матчів або дівич вечір зазвичай не проходять без коктейлів, пива та іншого алкоголю. Таке дозвілля залишає багато спогадів, допомагає розслабитись, проте часто на наступний ранок більшість людей страждають від поганого самопочуття та головного болю. Якщо ви не зловживаєте алкоголем на постійній основі та випиваєте лише з приводу свят або на вечірці з друзями, то  важкий ранок після застілля це прояв синдрому похмілля або ж банального харчового отруєння.
Причини прояву симптомів похмілля
При потраплянні алкоголю в організм запускається процес окиснення етанолу в печінці. Печінка має здатність перетворювати невеликі дози спирту в оцтову кислоту, проте якщо його велика кількість, то орган не справляється і токсична речовина починає накопичуватись в організмі, викликаючи симптоми інтоксикації. Якщо зранку після вечірки ви відчуваєте слабкість, нудоту, потовиділення, виражений головний болі, швидше за все, причиною є отруєння великою кількістю алкоголю. Також варто зазначити, що розщеплення спирту відбувається під дією ферменту алкогольдегідрогенази. У деяких людей цей фермент не виробляється організмом, тому симптоми похмілля у таких людей проявляються частіше і важче переносяться.
Як уникнути проявів синдрому похмілля?
Щоб уникнути похмілля краще не зловживати алкоголем, проте якщо застілля не уникнути, дотримуйтесь певних правил:
- Перед вживанням алкоголю завжди старайтесь бути ситим, бажано поїсти щось з високим вмістом жирів;
- Вживайте виключно якісний алкоголь;
- Не забувайте запивати та закушувати після алкоголю;
- Не змішуйте напої різних градусів та старайтесь дотримуватись своєї міри;
- Намагайтесь бути активними, це пришвидшить процеси обміну в організмі так, що алкоголь швидше буде розщеплюватись і виводитись;
Якщо ж ви все-таки перебрали з випивкою і не дотримувались правил, то для усунення ознак похмілля на наступний день в першу чергу потрібно поновити водно-сольовий баланс, усунути головний біль та пришвидшити виведення токсичних речовин з організму. Для цього необхідно випити велику кількість рідини та лужної води. Також вам може допомогти Бетаргін. Це засіб, що забезпечує захист та відновлення печінки при вживанні алкоголю,виведення токсинів з організму та пришвидшує процес відновлення сил та енергії після отруєнь. Крім того, Бетаргін усуває прояви інтоксикації при гіпертермії, підвищеному ацетоні та сприяє усуненню астенії.
Більше інформації про Бетаргін шукайте на сайті.