Мамалак

Важливість кальцію для організму людини

Лактазна недостатність (укр)

Чому кальцій такий важливий для організму та як запобігти непереносимості лактози?

Мабуть, кожна дитина чула від бабусі такі слова: «Пий молоко та їж сир, там багато кальцію». Але чому цей кальцій такий важливий? Давайте розбиратися!

Кальцій: важливі функції для організму 

Кальцій — це мікроелемент, який виконує регуляційну та структурну функцію в організмі. Найбільша його кількість знаходиться у кістках, проте знайти його можна ще й в крові та м'язових клітинах. Для чого ж він потрібен?
 • ріст та розвиток скелету та зубів;
 • скорочення м'язових волокон;
 • участь у роботі деяких ферментів;
 • підтримання коагуляції або згортання крові;
 • збереження правильного серцевого ритму.
Регулють кількість кальцію в клітинах та крові гормони-антагоністи: 
 • паратиреоїдний гормон стимулює виведення кальцію в кров з кісток, збільшує засвоєння кальцію через кишківник; зменшує об'єм виведення макроелементу з нирок;
 • кальцитонін навпаки зменшує кількість кальцію в крові, якщо його забагато.
Якщо мінералу з їжею поступає недостатньо, тоді паратиреоїдний гормон працює на повну, щоб всі функції організму виконувалися правильно. Проте це може спричинити остеопороз — втрата міцності кісток, їх підвищена ламкість. Тому дуже важливо отримувати не менше 1000-1500 мг кальція за добу.

В яких продуктах найбільше кальцію?

Щоб наїсти добову норму кальцію, потрібно регулярно споживати продукти, які багаті на цей макроелемент:
 • різні сорти сирів: голландський сир містить 1000 мг кальцію на 100 г продукту;
 • тофу: 861 мг на пів склянки;
 • рибні консерви з м'якими кістками: консервовані сардини містять 500 мг на 100 г;
 • соєве молоко: 300 мг на склянку;
 • морські водорості: 126 мг на 1 склянку продукту;
 • молоко: 125 мг на 100 мл;
 • апельсин: приблизно 65 мг в 1 фрукті або 300 мг у свіжовичавленому соці.
Менша кількість кальцію присутня у кунжуті, маці, білій квасолі, вівсянці.

Заборона на молочні продукти

Як зрозуміло зі списку вище, молочні продукти не надто виграють по показникам кальцію. Тому більшість бабусь помиляються. Проте багато людей все одно полюбляють смакувати свіжим молочком та бутербродами з сиром. Поки не зіштовхнуться з неприємним захворюванням — лактозною непереносимістю. 
Це патологія кишківника, при якій ентероцити виділяють недостатню кількість ферменту лактази, щоб впоратися з молочним цукром. Вже через півгодини після вживання молочних продуктів людина відчуватиме наступні симптоми:
 • вздуття, підвищене газоутворення, метеоризм;
 • спазми, біль у животі;
 • нудота, блювота;
 • відрижка;
 • діарея. 
Розвивається дисбіоз, який тільки погіршує стан.
Зменшити прояви захворювання допоможе Мамалак — найефективніший засіб у боротьбі з лактазною недостатністю. БАД є джерелом ферменту лактази, якого не вистачає організму. 
Вживаючи Мамалак регулярно, можна позбутися неприємних диспептичних проявів після споживання молочної продукції. Засіб нормалізує роботу кишківника, відновлює баланс корисних бактерій, знімає спазми, болі, метеоризм, здуття та запобігає розвитку дисбіозу. 
Мамалак створений, щоб ви не обмежували себе у вживанні улюблених молочних продуктів!

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт МАМАЛАК
Якщо у Вас залишилися питання з приводу препарату, Ви можете їх задати в формі наведеній нижче
Мамалак®, краплі 15 мл

Коліки? Спробуйте Мамалак!

Мамалак в краплях приймати просто, засіб добре засвоюється дитячим організмом, швидко усуває кольки. Газики турбують більшість дітей, доставляючи їм постійний дискомфорт. А коли болить живіт у дитини, яка не спить вся сім'я.

Мамалак - це фермент лактази, який розщеплює лактозу. Він усуває коліки природним шляхом, швидко покращує самопочуття. Мамалак призначають немовлятам, які народилися з недобором ваги, для прискорення росту. Продукт натуральний, безпечний, впливає на молоко матері, а не дитячий організм. Форма випуску - суспензія. У кожній упаковці йде 1 пляшка, заповнена розчином, обсяг 15 мл, є зручна піпетка-дозатор.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Мамалак®, капсули № 30 и капсули № 15
Мамалак в капсулах - порятунок для вашого шлунка
В результаті неправильного харчування, довгого лікування антибіотиків, перенесених операцій, хронічних патологій шлунково-кишкового тракту організм ферментувати лактазу, що розщеплює лактозу при вживанні молочних продуктів, перестає. В результаті молоко-кефір-йогурт не розщеплюються, а бродять, викликаючи біль, здуття, блювоту, відрижку.
Мамалак в капсулах включає добову норму ферменту лактази, який відповідає за розщеплення молочного цукру лактози. Мамалак запобігає здуття, газоутворення, болі в животі. Разом з добавкою можна вживати молочні продукти без ризику для здоров'я.
Поступово збільшується зростання корисних лактобактерій, відновлюється здоровий флора кишечника, заповнюються запаси кальцію. З Мамалака в організм надходять приблизно 20 амінокислот, мінералів, вітамінів.
Мамалак - інноваційний натуральний продукт, що випускається у вигляді капсул. Капсули не мають запаху, смаку, приймаються разом з молочними продуктами. Дозування активної речовини - 7 або 30 мг.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
КОРИСНІ СТАТТІ
Зв'язок з нами
Mail Phone
Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!