Кіпрада
Укр

Як уповільнити процес старіння

Зупинити або хоча б максимально уповільнити старіння — про це мріє чи не кожна людина у світі. Але поки вчені не винайшли еліксир молодості, доведеться змиритися з неминучим настанням старості. Тільки ось похилий вік не завжди супроводжується фізичною слабкістю, постійними хворобами та поганим зовнішнім виглядом. Неприємні зміни в організмі можна і потрібно контролювати, щоб подовжити свою молодість.

Чому людини старіє ?

Старіння — біологічно запрограмований процес у всіх живих організмів. Він супроводжується руйнуванням на клітинному рівні та поступовим зниженням фізіологічних функцій. Що відбувається в нашому тілі:
 • генетичний код (ДНК) видає все більше помилок;
 • хромосоми зношуються, втрачають свій захист, що призводить до серйозних імунологічних захворювань;
 • клітини “старіють” і перестають оновлюватися, порушується їх внутрішній метаболізм;
 • знижується здатність нейронів відтворювати інформацію.
Простими словами, з віком у людини порушуються важливі механізми саморегуляції, відбуваються незворотні зміни у головному мозку, знижується фізична активність, розвиваються так звані мультифакторні захворювання старості на кшталт хвороби Альцгеймера.  

Очевидні та приховані ознаки старіння

Вікові зміни в організмі розвиваються поступово, що дозволяє призупинити дегенеративні процеси на ранньому етапі та забезпечити собі здорове довголіття. Які ж сигнали, крім появи зморшок на обличчі, підкажуть про початок старіння:
 • погіршення короткочасної пам'яті;
 • зниження швидкості реакції;
 • втрата сили і витривалості;
 • погіршення зору, поява “старечої далекозорості”;
 • довготривале загоєння ран та синців;
 • різке зменшення м'язової маси на фоні стрімкого набирання ваги;
 • порушення з боку вестибулярного апарату (важко тримати рівновагу, особливо з закритими очима);
 • погіршення настрою, депресія.
Перераховані процеси можна уповільнити, якщо своєчасно почати дбати про своє  здоров'я та контролювати процес старіння з допомогою сенолітика Кіпради . Кіпрада володіє потужною протизапальною та  антиоксидантною дією , за рахунок чого зменшує або попереджає неприємному симтоматику ,надовше зберігає життєвий тонус та сприяє здоровому довголіттю . 

Як запобігти передчасному старінню організму

Для збереження молодості та активності, звичайно, потрібно вести здоровий спосіб життя, займатись фізичними вправами, відмовитись від куріння та алкоголю, позитивно взаємодіяти зі світом. Не останнє місце посідає збалансоване харчування з високим вмістом корисних мікроелементів. Але далеко не всі потрібні організму речовини засвоюються зі звичайних фруктів чи овочів , тому часто свій раціан потрібно доповнювати спеціальними збалансованими комплексами, наприклад  натуральний фітокомплекс Кіпрада з антивіковим ефектом .
Кіпрада — це новий клас сполук-сенолітики, які видаляють з організму старіючі клітини, які запускають процес запалення та пошкодження здорових клітин і тканин. Кіпрада уповільнює процеси старіння, зберігає когнітивні функції, зменшує прояви вікових патологій.
До його складу входять компоненти рослинного походження:
 •  екстракт кори скумпії звичайної з високим вмістом фізитину —
природного біофлавоноїду, який подавляє розвиток запальних процесів в організмі та попереджає хронічні захворювання;
 • конопляна олія, що містить добову норму Омега-3 — джерела незамінних для організму ненасичених жирних кислот.
Поєднуючи декілька ефектів, Кіпрада сприяє відновленню органів та тканин, підтримує здорове функціонування систем організму , покращує самопочуття, попереджує
розвиток вікових захворювань або їх ускладнень та подовжує здорове життя.