Акліматизація
Укр

Розлади травлення під час відпочинку

Подорож — це найкращий відпочинок для людей що люблять відкривати для себе нові країни, звичаї та традиції, проте часто враження від поїздки можуть зіпсувати розлади травлення. Це цілком логічно, адже зміна середовища призводить до зміни в харчуванні під час мандрівок, яке негативно позначається на травленні. Таке явище настільки розповсюджене, що навіть існує термін "діарея мандрівників". Він описує синдром діареї, що розвивається у людей при зміні кліматогеографічної зони, під дією різних факторів.
Чому виникає "діарея мандрівників"?
Однією з найчастіших причин є акліматизація, а саме звикання до інших умов, клімату, території, часового поясу, зміни в харчуванні, тощо. У всіх по-різному проявляються симптоми акліматизації, нерідко вони схожі з симптомами харчового отруєння, такими як головний біль, безсоння, блювота, болі в шлунку, тощо. Також важливу роль відіграє зміна якісного та кількісного складу питної води і продуктів  харчування. Часто туристи куштують традиційні страви, які можуть бути незвичною їжею для їхнього організму, що спричиняє виникнення диспептичних розладів та дисбактеріозу. Крім того, вживання сирого або напівсирого м'яса, морепродуктів, погано промитих неочищених фруктів, несвіжих молочних продуктів, води з крана може викликати не лише розлади травлення, але й зараження бактеріальними інфекціями, що можуть бути небезпечним для здоров'я.
Як уникнути діареї в подорожі?
- Ретельно обирайте місця харчування в іншій країні;
- Не захоплюйтесь алкоголем;
- З обережністю ставитесь до вживання нової їжі, екзотичних страв та вуличної їжі;
- Не зловживайте солодощами;
- Ні в якому разі не пийте воду з-під крана, навіть чистити зуби рекомендується питною водою;
- Не вживайте в їжу продукти, в якості та свіжості яких ви не впевнені ;
- Завжди беріть в подорож аптечку для полегшення симптомів харчових розладів;
Що робити при симптомах розладів травлення?
При виникненні симптомів діареї та частого блювання, необхідно в першу чергу ліквідувати зневоднення великою кількістю води та електролітними розчинами. Також вам може допомогти Лацидоентер. Засіб сприяє полегшенню симптомів розладів травлення, зменшенню частоти випорожнень, зменшує прояви дискомфорту та запальних процесів в кишечнику. Якщо на тлі вживання заходів симптоми не усуваються і супроводжуються високою лихоманкою, то скоріше за все причиною є бактеріальна інфекція, тоді терміново потрібно звернутися до лікарні. Не забувайте також, що на фоні антибіотикотерапії можуть виникати дисбактеріози, уникнути яких допоможе Лацидоентер.
Більше інформації про Лацидоентер шукайте на сайті.