Кіпрада
Укр

Омолоджуючі ефекти полуниці

Молодильні та лікувальні ефекти полуниці 
Ні для кого не секрет, що найсмачніший вітамінний заряд ми отримуємо від сезонних ягід, проте більшість людей навіть не підозрює наскільки корисними для організму можуть бути деякі з них. Ароматна, соковита, темно-червона полуниця — це не просто смачний десерт, вона володіє лікувальними властивостями, доброчинно впливає на стан кісток та шкіри і, навіть, чинить молодильну дію.
Полуниця багата на фізетин. Дослідники Університету Міннесоти з'ясували, що саме ця природна речовина має сенолітичні властивості, а саме знижує рівень пошкоджених клітин в організмі, покращує стан здоров'я і сприяє тривалості життя. Крім того, фізетин може чинити ряд інших корисних ефектів, таких як:
- Протизапальний ефект (пригнічення активності прозапальних цитокінів, що означає зниження ризику розвитку ревматоїдного артриту, а також серцево-судинних хвороб, асоційованих із запальними процесами);
- Канцеропревентивний ефект (перешкоджання поділу пухлинних клітин, що може запобігати розвитку деяких форм раку);
- Антиоксидантний (підтримка функції мітохондрій, нейтралізація дії вільних радикалів, що пригнічує оксидативний стрес);
- Нейропротекторний (пригнічення нервового запалення і старіння мозку, що підтримує функцію нейронів та покращує когнітивні функції).
Як вибрати полуницю з молодильними властивостями?
Важливо розуміти, що солодкою, соковитою, а головне — корисною для здоров'я полуниця може бути тільки в тому випадку, якщо вирощена у свою пору, тому слід пам'ятати:
- Свіжі ягоди, вирощені не в парниках, мають характерний полуничний аромат;
- Світла полуниця і та, у якої половина ягоди червона, а інша біло-зелена — це парникові ягоди, що не мають корисних властивостей;
- Якщо полуниця почала темніти — це означає, що вона не зовсім свіжа і в ній почали руйнуватися флавоноїди (одним з яких є саме фізетин);
- Навіть злегка в'яла полуниця уже не несе користі для здоров'я.
Що робити коли сезон полуниці закінчується?
Уже давно минули ті часи, коли полуниця була виключно сезонним продуктом. Тепер цю ягоду можна бачити на прилавках круглий рік, проте користі від такої ягоди небагато. Якщо ви бажаєте підтримувати та омолоджувати свій організм не лише в сезон полуниці, вам допоможе Кіпрада. Цей засіб є сенолітиком і містить біофлавоноїдфізетин в достатніх кількостях, тому він володіє антивіковим ефектом, сприяє здоровому старінню і збільшенню тривалості життя. Крім того, Кіпрада містить в своєму складі конопляну олію, яка є природнім джерелом незамінних жирних кислот (омега-3 та омега-6).
Кіпрада застосовується для нормалізації метаболічних процесів, поліпшення функціонування органів і систем при вікових змінах, уповільнення процесів старіння, збереження когнітивних функцій загального зміцнення організму, а також поліпшення самопочуття.
Більше інформації про Кіпрада шукайте на сайті.