Кіпрада
Укр

Anti-Aging терапія

Anti-Aging терапія — чи дійсно є ефект?

Anti-Aging терапія — це комплекс процедур і засобів для загального омолодження організму. Такий підхід дозволяє значно поліпшити якість свого життя, тривалий час залишатися активним і сильним, зберегти свої інтелектуальні можливості навіть у похилому віці.
Не плутайте Anti-Aging з естетичною медициною, яка усуває тільки зовнішні прояви старіння. Антивікова терапія гарантує, в першу чергу, внутрішнє омолодження, що природним чином проявляється у зовнішніх ознаках.

Кому підійде Anti-Aging терапія?

Ще до 30 років людина може знайти у себе небажані зморшки або посивіле волосся. Це означає, що процес старіння вже запущений, і хоч зовні це не так сильно проявляється, внутрішньо відбуваються відповідні зміни (зниження кількості колагену, відкладення холестерину на стінках судин та інше).
Основні ознаки старіння:
  • сухість, лущення шкіри, поява пігментних плям, розширені пори;
  • утворення мімічних зморшок і глибоких складок;
  • втрата пружності та еластичності шкірного покриву;
  • втрата чітких контурів тіла.
І цей прояв не залежить від віку. Якщо ви бачите у себе подібні ознаки, процес старіння вже активний, відбувається поступове згасання функцій організму. Це призводить не тільки до зовнішніх змін, а й до частих інфекційних захворювань, загострення хронічних хвороб, поганої роботи внутрішніх органів.
Тому профілактику старіння рекомендується проводити навіть з 20 років, оскільки ранній початок віддалить процеси старіння на більш пізній термін. Також важливо враховувати, що старіння на 20% запрограмовано геномом людини, а на решту 80% легко вплинути своїм способом життя.

Які принципи Anti-Aging терапії?

Існують три основні правила, дотримуючись яких можна продовжити собі здоров'я та молодість:
  • здоровий і активний спосіб життя — відмова від шкідливих звичок і регулярна фізична активність (не обов'язково займатися спортом, достатньо гуляти кожен день);
  • низькокалорійна дієта — відмова від жирної та важкої їжі попередить ожиріння і допоможе скинути зайву вагу (важливо не впадати в крайнощі та не скорочувати свій раціон до мінімальних цифр; за допомогою спеціальних калькуляторів в інтернеті можна порахувати свою фізіологічну норму калорій на добу);
  • використання комплексу засобів при дефіциті корисних речовин (вітамінів, мінералів) та інших антивікових засобів.
Саме ці принципи гарантують повноцінний і збалансований ефект від Anti-Aging терапії.

Які засоби допоможуть впоратися з проявами старіння?

В першу чергу, потрібно підібрати засоби, які володіють потужними антиоксидантними властивостями, та будуть нейтралізувати негативну дію вільних радикалів в організмі.
З цим завданням успішно справляється добавка Кіпрада. Це ефективний сенолітік-антиоксидант з протизапальним ефектом при вікових змінах.
У своєму складі Кіпрада містить:
  • фізетін — природний біофлавоноїд, який прибирає старі клітини, роблячи своєрідний «внутрішній пілінг», зупиняє процеси старіння, має антиоксидантну і нейропротекторну дію, знімає запалення, зберігає працездатність головного мозку;
  • комплекс омега 3-6-9 жирних кислот з конопляного масла — рослинне природне джерело жирних кислот, які підтримують правильне функціонування серцево-судинної, імунної систем.
Кіпрада — це повноцінне внутрішнє омолодження всього організму, оскільки засіб нормалізує обмін речовин, уповільнює процеси старіння, зберігає когнітивні здібності, і продовжує здоров'я!