Кіпрада
Укр

Кіпрада сенолітик-антиоксидант

Процеси старіння

Людський організм знаходиться у постійному русі. Нігті та волосся ростуть, шкіра відновлюється, поновлюються клітини легень і печінки. Але ресурси організму вичерпуються, процеси відновлення і росту уповільнюються, а сенесцентні клітини накопичуються, викликаючи стерильні запальні процеси та пошкоджуючи сусідні клітини. 
Сенесцентні (старіючі) клітини – це такі клітини, які втратили здатність ділитися і повноцінно виконувати свої функції.
Це сприяє утворенню вільних радикалів, які атакують ДНК і ведуть до старіння. Стерильне запалення в клітинах мозку сприяє розвитку депресій та нейродегенеративних розладів, вважається однією з основних причин проблем із судинами, серцем та розростання м’яких тканин різних органів.
Найпоширеніші хвороби, викликані стерильними запальними процесами:
 • хвороба Альцгеймера, Паркінсона;
 • атеросклероз та захворювання серцево-судинної системи;
 • артрит;
 • злоякісні пухлини;
 • цироз печінки;
 • катаракта;
 • остеопороз.
Для недопущення розвитку цих хвороб використовуйте Кіпрада
У процеси старіння задіяні всі органи. Повернути час назад та запустити омолодження організму намагалися ще у стародавні віки. Алхіміки створювали різноманітні еліксири молодості, але їм не вистачало одного – секретного реагенту. Сучасні науковці розробили новий клас молекул, які можуть впливати на сенесцентні клітини. А препарати, які містять ці молекули, отримали назву сенолітики. Вони подають організму сигнали на знищення старіючих клітин і тим самим уповільнюють старіння.

Склад сенолітика Кіпрада

Кіпрада – дієвий геропротектор, антиоксидант, який сприяє затримці вікових змін і нормалізує метаболічні процеси в організмі. Селективно видаляє сенесцентні клітини, програмуючи їх на загибель з подальшим виведенням. Також дієтична добавка є додатковим джерелом біологічно активних речовин. 
Склад засобу:
 1. Сухий екстракт Cotinus coggygria, що містить фізетин. Речовина володіє антиоксидантними властивостями, допомагає обмежити пошкодження клітин, викликане вільними радикалами. Також фізетин сприяє зменшенню вираженості запальних процесів. У незначній кількості міститься у багатьох фруктах та овочах.
 2.  Конопляна олія, яка містить Омега 3, Омега 6 та Омега 9. Омега 3 кислоти сприяють очищенню судин від «поганого» холестерину, попереджують утворення холестеринових бляшок, нормалізують артеріальний тиск. Омега 6 жири сприяють утворенню енергії при обміні речовин, що позитивно впливає на стан кісток, волосся та шкіри. Омега 9 жирні кислоти покращують стан імунної системи, знижують рівень холестерину та підтримують потрібний рівень глюкози у крові.
Вдале поєднання складових БАДу дозволяє отримати організму всі необхідні поживні речовини та забезпечує потужну антиоксидантну та протизапальну дію. 

Превентивна стратегія у боротьбі зі старінням організму

Повністю попередити старіння неможливо, але продовжити здоров’я та вберегти себе від багатьох хвороб, які виникають у людей старшого віку, все ж є шанс. Для цього потрібно дотримуватися трьох основних принципів:
 1. Здорове збалансоване харчування, основане на протизапальній дієті. Обов’язково включати в раціон високоякісні білки (риба та м’ясо птиці), складні вуглеводи (овочі та фрукти багаті біофлавоноїдами), здорові жири та олії (горіхи, насіння конопель, льону, оливкову олію). Також важливо вживати достатню кількість води.
 2. Фізична активність та контроль ваги. Для покращення метаболізму рекомендується щоденно здійснювати піші прогулянки на свіжому повітрі, допускається незначне фізичне навантаження, якщо воно не викликає негативних наслідків.
 3. Вживання харчових добавок. Отримати всі необхідні речовини з їжею практично неможливо. Додатковим джерелом потрібних мікроелементів є Кіпрада.  
Ці прості правила допоможуть уникнути оксидативного стресу (дисбалансу між вільними радикалами і антиоксидантами в організмі), а значить – відтіснити старість, хоча б на якийсь час.

Як Кіпрада допомагає перехитрити старість

Близько ста років тому середня тривалість життя становила всього 47 років. Зараз ці показники тримаються на позначці 69 років. Тому дуже важливо подбати про якість життя старшого покоління. В цьому допоможе Кіпрада.
Ефект геропротектора:
 • ідентифікація та ліквідація сенесцентних клітин;
 • підтримка антиоксидантної активності та зменшення вільних радикалів;
 • нейропротекція організму;
 • зменшення системних запалень;
 • зниження розвитку хвороб серцево-судинної системи;
 • покращення обмінних процесів та підтримка функцій мітохондрій.
Кіпрада сприяє здоровому старінню та допомагає зменшити симптоми наявних хвороб.