Vorwarts Pharma
Информация, о лекарственных средствах содержащаяся в настоящем разделе предназначена исключительно для ознакомления медицинских специалистов, и не может быть руководством для самостоятельной диагностики или лечения.
Компания Vorwarts Pharma не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате самостоятельного использования информации содержащейся на этой странице. Применение лекарственных средств (в том числе рецептурных) возможно только по назначению врача после предварительной консультации с ним, при этом самолечение может нанести вред вашему здоровью.
Я подтверждаю, что ознакомлен с текстом и подтверждаю своё согласие с ним.
Новости Vorwarts Pharma

Поліцейські Київщини отримали засоби індивідуального захисту

Сьогодні, 2 вересня, представники фармацевтичної компанії передали профспілковій організації атестованих працівників поліції Київщини високоякісні засоби індивідуального захисту, у тому числі 50 тисяч медичних масок, 500 одноразових захисних костюмів та пів тисячі тестів на COVID-19.
Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов висловив подяку і на високому рівні оцінив таку допомогу, оскільки поліцейські продовжують нести службу в умовах карантину і така підтримка зараз на часі.
Заступник керівника поліції області Павло Панфьоров теж подякував за підтримку в індивідуальному захисті для поліцейських, які цілодобово надають послуги населенню, забезпечують правопорядок на вулицях міст та селищ, працюють у безпосередньому контакті з людьми.

Відділ комунікації поліції Київської області

© Головне управління Національної поліції в Київській області:
https://kv.npu.gov.ua/news/Informacziya/policzejski-kijivshhini-otrimali-zasobi-individualnogo-zaxistu/