Імунофлазід
Укр

Як вберегти малюка від застуди

Зима – це чудова пора! На вулицях лежать товсті шапки снігу, з комор дістаються санки, ковзани та теплі шарфи. Хтось їде кататись на гірськолижні курорти, а хтось йде на зимову риболовлю. До того ж, взимку на нас чекає сила-силенна свят: Новий рік, Різдво, Старий Новий рік і День Закоханих! Звісно, у кожній бочці меду має бути ложка дьогтю. Коли починається ця холодна пора року, ми вже морально готуємося хворіти. 
Давно відомо, що дитяча захворюваність на ГРВІ має сезонний характер, як і у випадку з дорослими. Найбільше застуд посідає період осені-зими. Саме в цей час наші діти найчастіше починають страждати від нежитю, болю в горлі, слабкості та температури. Чому ж так?
У цій ситуації має значення сукупність факторів, що впливають на імунну систему. Ми ховаємося від холоду вдома, намагаємося рідше виходити на вулицю, а отже – отримуємо мало вітаміну Д, який критично важливий для функціонування імунітету. Більшість часу ми проводимо в закритих просторах, контактуючи з іншими людьми. Діти цілий день проводять у школах та садочках, а дорослі – в офісах. Усе це негативно впливає на здатність нашого організму захищатися від застуди.
Що таке простуда? 
Застуда - це захворювання, яке кожен із нас переносив величезну кількість разів за життя. У медицині ж воно отримало назву Гостра Респіраторна Вірусна Інфекція (ГРВІ). Причиною, як видно  з назви, є численні віруси, які інфікують верхні дихальні шляхи, викликаючи симптоми.
Діти, як уже було сказано раніше, сильно схильні до цих хвороб не тільки через зниження імунітету в зимовий період. Справа в тому, що будь-який дитячий колектив має зовсім різний і унікальний набір вірусів, які можуть застати дитячий імунітет зненацька. Він просто ще не зустрічався з подібними збудниками, тому має навчитися, як із ними боротися. Нажаль, це "навчання" імунітету супроводжується неприємностями - нежить, кашель, біль у горлі, температура та слабкість. До школи чи садка в такому стані, звичайно, відпускати дитину не можна.
Що робити? 
При виникненні застудної симптоматики, необхідно звернутися до лікаря. Він призначить необхідні процедури та противірусні засоби, які допоможуть перенести хворобу якомога легше. Ми, у свою чергу, маємо зробити все, щоб зміцнити дитячий імунітет та захистити наше чадо від майбутніх застуд!
Слід дотримуватись правил здорового способу життя – правильно харчуватися, достатньо спати. У зимовий період особливо важливо проводити час на свіжому повітрі, щоб отримати вітамін Д. Також слід пояснити дитині важливість миття рук. Для профілактики застуд можна використовувати Імунофлазід. Засіб містить флавоноїди, які допоможуть підтримати нормальну функцію імунітету малюка та запобігти застуді.
Більше інформації про Імунофлазід ви можете знайти на сайті.