Бівел

Як підтримати імунітет дитини та уберегти від простуди

Прекрасні умови
В медицині існує таке поняття, як сезонні захворювання – це хвороби, які превалюють у якийсь певний місяць або навіть пору року. Кінець весни та літо – сезон алергії, осінь та зима – сезони ГРВІ та грипу. Загалом, природа та клімат кидають нам все нові виклики. Більше того, якщо враховувати, в яких умовах ми проводимо ці критично важливі місяці, все стає на свої місця.
Віруси, бактерії та інші наші "друзі" просто обожнюють закриті приміщення. Вони «подорожують» за допомогою респіраторних крапель, які ми виділяємо в середу при диханні, кашлі, розмові. У вузьких просторах, інфекціям потрібні секунди, щоб знайти собі нового хазяїна. А якщо таких носіїв одразу декілька в одному приміщенні? Страшно й подумати! А тепер уявіть школу або дитячий садок.
Діти ніколи не славилися особливою любов'ю до дотримання правил гігієни, тому важко уявити, що вони кашляють і чхають, прикриваючи рот і ніс рукою, коли дорослі не бачать. Ні, звісно ні. Саме тому частота дитячих застуд така висока.
Імунітет проти простуди
У цілому, імунітет людини - це дуже складна система, але ми повинні знати про неї хоч щось, навіть у загальних рисах.
Отже, імунітет буває вроджений – це імунітет, який у нас є від народження та набутий – той, який виробляється у відповідь на потрапляння до нашого тіла чужорідного організму. Придбаний імунітет розвивається як за перенесеної інфекції, так і після вакцинації. Інфекція може проходити безсимптомно, але при цьому організм все одно вчиться виробляти імунітет до неї.
Тож, кожна дитина має власний особливий імунітет, але, що важливіше – власний унікальний набір вірусів. Коли в класі чи групі садка збирається, наприклад, 30 осіб, то можна впевнено говорити, що там є 30 абсолютно різних  вірусів. У таких умовах дитячий імунітет зазнає неймовірно потужної перевірки на міцність, відбиваючи атаки всіх цих патогенів. Але всім нам хотілося б, щоб ці інфекції пройшли безсимптомно, чи не так? Жодні батьки не хочуть, щоб їх дитина страждала від лихоманки, кашлю, нежиті та слабкості. Зрештою, здоров'я дитини – понад усе!
Як допомогти дитячому імунітету?  
Підтримка імунітету – це складна тема, бо сама імунна система вкрай складна. Але ми, як батьки, просто зобов'язані надати нашим дітям захист і турботу та уберегти їх від простуди, лікування якої – неприємне та дороге. Тому є простий список рекомендацій на період ГРВІ. Насамперед, необхідно навчити дитину дотримуватися правил особистої гігієни - не кашляти на інших дітей, закривати рукою ніс і рот під час чхання, частіше мити руки і намагатися не чіпати ними обличчя. Далі, батькам не слід нехтувати вакцинацією, адже вона захищає від безлічі інфекцій і попереджує можливі  важкі ускладнення таких захворювань, як кір та краснуха (глухота, енцефаліт, серцева недостатність та інші жахливі наслідки). Слід вести здоровий спосіб життя – достатньо спати, правильно харчуватися, гуляти на свіжому повітрі. Також можна застосовувати Бівел. Засіб позитивно впливає на роботу імунітету та допомагає у боротьбі проти вірусів та бактерій. Більше дізнатися про Бівел можна на офіційному сайті, а також на сайтах наших партнерів.
Бівел ( укр)