Vorwarts Pharma

Інформація, про лікарські засоби міститься в цьому розділі призначена виключно для ознайомлення медичних фахівців, і не може бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Компанія Vorwarts Pharma не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації, що міститься на цій сторінці. Застосування лікарських засобів (в тому числі рецептурних) можливо тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, при цьому самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.
Я підтверджую, що ознайомлений(-на) з текстом і підтверджую свою згоду з ним.
Рішучий засіб при застуді
та ГРВІ для підтримки імунітету
бівел
Як укріпити та підвищити імунітет організму в сезон застуд та грипу?
Дитина збирається в новий колектив,
садочок, школу. Як подбати про її імунітет?
Дитина часто хворіє? Як зміцнити імунітет?
Збираєтесь з дитиною на море, у літній табір? Як уникнути акліматизації і не зіпсувати відпочинок?
Дитина роздратована, погано засипає, часто втомлена, астенічна?
Як укріпити та підвищити імунітет в сезон застуд та грипу? Скоро сезон застуд. У цей період особливо важливо приділяти увагу стану нашої імунної системи. Необхідна фізична активність, достатня кількість сну і відпочинку, а також збалансоване здорове харчування.

Багато хто зміцнює свій організм за допомогою загартовування холодною водою, однак не варто захоплюватися такими радикальними методами. Більш ефективним і безпечним рішенням стане контрастний душ. Він зміцнює не тільки імунну систему, але й стінки судин, а також привчає нас як до низької температури, так і до її перепадів, що надзвичайно важливо в холодну пору року.
Щоб підвищити опір організму до респіраторних захворювань, треба вживати продукти, багаті вітаміном А (каротином). Вітаміни групи B, ЦИНК, Вітамін Д3, вітамін С.

Часник, цибуля, лимони, імбир славляться своїми цілющими властивостями. Але необхідно пам’ятати, що велика кількість цих продуктів у раціоні може призвести до подразнення шлунково-кишкового тракту. Тому, все треба приймати в міру.

Налаштувати імунітет допоможе засіб Бівел - безпечний імунокоректор для дорослих та дітей з 3 років. Містить Єпікор-природній імуномодулятор, вітаміни Д3, С та цинк.
Не секрет, що при відвідуванні школи або садочка у дитини значно збільшується кількість контактів, тому вона починає хворіти приблизно у 2 рази частіше, ніж звичайно, «Тиждень ходимо в садочок, два-лікуємось вдома». На жаль з цим стикуються всі батьки.
В новому колективі дитина починає обмінюватись новими, невідомими до цього вірусами, адаптуватися, завдяки чому і відбувається процес формування імунітету. Батьки починають зміцнювати імунітет дитини тоді, коли вона вже захворіла.
А бажано оздоровлювати, загартовувати та вітамінізувати організм дитини постійно. А укріпляти імунітет завчасно. Бівел - адаптуй та налаштуй імунітет в період сезонних ризиків.
Діти, котрі часто хворіють, - це позначення діточок, які мають ослаблений імунітет, які ростуть в середовищі, що не дозволяє їхній імунній системі правильно адаптуватися. Важливо знати про можливі причини частих захворювань, щоб запобігати розвиткові захворювання.

Найбільш частими факторами респіраторних захворювань є:
 • несформована імунна система;
 • несприятлива екологічна зона;
 • порушення правил санітарної гігієни, відсутність нормальних соціально-побутових умов;
 • відвідування дитячого садка в ранньому віці;
 • неправильне харчування;
 • дефіцит або надлишок вітамінів;
 • дисбактеріоз кишечника;
 • вогнища хронічного інфікування в організмі;
 • порушення роботи залоз внутрішньої секреції;
 • алергічні захворювання;
 • гельмінтоз;
 • неправильне антибактеріальне лікування;
 • часте психоемоційне напруження.
Для того, щоб ваша дитина не потрапила в групу ризику по частоті застудних захворювань, дотримуйтеся наступних правил:
 • несформована імунна система;
 • збалансоване харчування;
 • дотримання режиму дня;
 • різні методи загартовування.
Не забувайте також про корисні для імунітету вітаміни : Д3, С, А.
Бівел-надійний та безпечний помічник для адаптації та налаштування імунітету.
 • Повноцінний сон і дотримання режиму необхідні для підтримки фізичного, емоційного здоров'я, повноцінного розвитку. Особливо це актуально в дитячому віці, коли йде розвиток та формування багатьох органів та систем.

 • Через 120 хвилин після засипання активізується синтез гормону росту. Чим раніше дитина засне, тим швидше й ефективніше будуть проходити процеси росту тканин і відновлення м'язів. Порушений режим знижує фізичну активність або, навпаки, призводить до гіперактивності. Такі наслідки обумовлені порушенням психологічної стійкості.

 • Протягом дня дитина отримує великий обсяг інформації. Під час відпочинку мозок сортує її, позбавляється непотрібних спогадів і залишає важливі моменти. Здоровий сон дитини сприятливо відбивається на запам'ятовуванні інформації.

 • Недосипання негативно позначається на роботі імунної системи. Щоб підтримувати й покращувати природні захисні сили організму, важливо вчасно лягати спати. Регулярний здоровий сон сприяє виробленню Т-лімфоцитів, які необхідні для формування імунної відповіді на різні захворювання, віруси й інфекції. При нестачі сну підвищується рівень гормону стресу — кортизолу. А він негативно позначається на роботі захисних сил.

 • Бівел - адаптуй та налаштуй імунітет під час стресу та астенії.
 • Під час літніх відпусток люди часто стикаються з поняттям акліматизація. Малюки страждають від цього важче, ніж дорослі, через несформованість імунітету. Акліматизація у дітей проявляється різноманітними симптомами . Зазвичай у дітей спостерігається підвищення температури, нудота і блювота, підвищення або зниження тиску, слабкість, апатія, поява страхів, тривожності. У цей період значно знижується імунітет, тому організм не здатний повноцінно протистояти вірусам та інфекціям. Може спостерігатися загострення хронічних хвороб.

 • Щоб не зіпсувати відпочинок, подбай завчасно про засоби для адаптації імунітету. Бівел-відпочинок буде Well.
Бівел
Бівел — адаптуй та налаштуй імунітет в період ГРВІ та алергії
Вітамін D3
Знижує чутливість організму до інфекцій
Модулятор імунної відповіді
Регулююча дія на імунну систему,
забезпечує протимікробний захисті та бар'єрну функцію слизових
Потужний антиоксидант
Сприяє утворенню інтерферону для адаптації імунітету при ГРВІ
Вітамін С
Цинк
Міцний антиоксидант
Необхідний мікроелемент в модуляції імунітету
Захисна дія на слизові при вірусних, бактеріальних, грибкових інфекціях
Має антимікробні, протизапальні, антиоксидантні властивості
Активує вироблення імуноглобулінів
Сприяє зміцненню як місцевого так і системного імунітету
Бета-1,3 / 1,6-глюкан – потужний імуномодулятор, налаштовує імунну відповідь
Epicor
Бівел
Відновленю імунного балансу при стресах, астенії, розладах сну та алергії
Налаштуванню імунітету перед сезоном застуд та при перших ознаках ГРВІ
Зниженню ризику бактеріальних ускладнень при ГРВІ
Зниженню частоти виникнення та тяжкості протікання ГРВІ у часто та довго хворіючих дітей
Прискоренню одужання при ГРВІ та застуді
Швидкому усуненню проявів ГРВІ
сприяє:
Коли потрібен
При перших симптомах ГРВІ і грипу
Для профілактики ГРВІ в сезон застуд
Часто хворіючим дітям для зниження частоти розвитку і тяжкості перебігу респіраторних інфекцій

При проявах сезонної алергії
Бівел
Переваги
Дозволено як для профілактики так і в гострий період ГРВІ та застуд
Містить безпечний імуномодулятор, вітаміни та антиоксиданти
Не містить спирту-безпечний для дітей, приємний на смак
Зручний прийом 1 раз на добу
Висока безпечність, не виснажує власну імунну систему
Швидка дія і висока біодоступність завдяки синергії 4 компонентів
Бівел
при алергії
бівел
ІНСТРУКЦІЯ
Завантажити інструкцію
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
З якого віку можна Бівел, лікар призначив обом дітям , одному 4 роки, іншому 10.Як приймати, бо в інструкції написано з 3-х і все?
Добрий день!

Бівел приймається по 5мл один раз на добу з 3-х років до 9 років, з 9-ти до 14-ти по 10 мл, з 14 років і дорослим –по 15 мл в день.
Будьте здорові!
Дитина підчепила якусь застуду, чихи, кашель, температура, дере горло. Лікар призначила Бівел на тиждень.Через 2 дні вже пройшли всі симптоми, дитина себе почуває чудово, нам його приймати далі , як призначив лікар, чи як в інструкції ? В інструкціїї прописано 24 дні, підкажіть, будь ласка.
Добрий день.
Бівел можна приймати як засіб для сприяння швидкому одужанню від застуди, так і для зниження ризику ускладнень (бронхіти, гайморити, тонзиліти) і для профілактики ГРВІ у сезон застуд. Для профілактики ГРВІ і для налаштування імунітету-24 дні, при ускладненнях ГРВІ -24 дні, щоб швидше одужати, а потім укріпити ослаблений імунітет. Якщо Ви почали з першого дня, Вам вже стало значно краще і ніяких ускладнень немає - чудово, приймайте як призначив лікар - на 7 днів. Але не буде зайвим ще дати на тиждеть Бівел, щоб відновити імунітет, який був виснажений вірусом.
Чи можна Бівел приймати разом з Гропринозином? Так лікар нам призначив дитині 5 років при застуді з кашлем.
Так, Бівел можна приймати разом з Гропринозином. Гропринозим має пряму противірусну дію, а Бівел адаптує і налаштовує власі захисні сили організну, налаштовує першу ланку імунітету для подолання застуди. Бівел безпечний, не визиває виснаження імунітету. Після одужання, можете приймати Бівел до 24 днів, щоб відновити імунітет і знизити ризик частих ГРВІ.
У сина бронхіт, призначили антибіотики, сироп Гербіон від кашлю, Бівел. В Бівелі немає показів для бронхіту, чи треба його пити?
Добрий день!
Бівел містить в собі Епікор-потужний імуномодулятор, завдяки якому прискорюється одужання після ГРВІ та наслідків ГРВІ( бронхіти, гайморити). Тому Бівел Вам призначили вірно, приймайте його для якнайшвидшого одужання і з метою зміцнення імунітету, щоб організм сам краще впорався з інфекцією. Бівел рекомендують часто та довгохворіючим дітям, для зниження частоти та тяжкості ГРВІ.
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma
про продукт БІВЕЛ
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Якщо у Вас залишилися питання з приводу препарату, Ви можете їх задати в формі наведеній нижче
КОРИСНІ СТАТТІ
Зв'язок з нами
Mail Phone
Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!