Vorwarts Pharma

Інформація, про лікарські засоби міститься в цьому розділі призначена виключно для ознайомлення медичних фахівців, і не може бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Компанія Vorwarts Pharma не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації, що міститься на цій сторінці. Застосування лікарських засобів (в тому числі рецептурних) можливо тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, при цьому самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.
Я підтверджую, що ознайомлений(-на) з текстом і підтверджую свою згоду з ним.
При застуді
та ГРВІ для підтримки імунітету
рішучий засіб...
При алергії
Причини алергічного риніту
Як алергіку організувати безпечний простір повсякденного життя
Як пилок потрапляє в організм
Алергічний риніт: чхання, виділення з носа, свербіж, набряк, закладення носа, свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель – все цей «букет» - ознаки сезонної алергії
Як налаштувати імунний баланс при алергії
Алергічні реакції безпосередньо залежать від стану імунної системи
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - вдихай життя без алергії
Інноваційний склад для налаштування і балансу при Алергії та ГРВІ
Сприяє секреції протизапальних медіаторів для зниження алергічної реакції
Бета-1,3 / 1,6-глюкан – потужний імуномодулятор для балансу імунної відповіді
Epicor
Бере участь в регуляції імунної відповіді при контакті з алергенами, активації бар'єрної функції шкіри та слизових при алергічному риніті
Вітамін D3
Потужний антиоксидант
Вітамін С
Необхідний мікроелемент в формуванні імунної відповіді при контакті з алергеном
Цинк
Бівел
сприяє:
Усуненню чхання, набряку та закладеності носа
Усуненню сльозотечі, свербіжу та почервонінню очей
Зменшенню потреби носити з собою серветки
Зниженню роздратованності
Покращенню якосту сну завдяки вільному диханню
Збалансуванню імунної системи при алергії
Бівел
Коли потрібен
При алергічному риніті на пилок рослин, побутовий пил, домашніх тварин
При перших проявах полінозу (чхання, свербіж очей та носа, сльозотеча)
Перед сезоном цвітіння дерев та трав-алергенів
Для налаштування імунітету в сезон застуд або при перших ознаках застуди та ГРВІ
Бівел
Переваги
Дозволено водіям
Дозволений з 3 років
Безпечний, без звикання
Не викликає седації
Може комбінуватися з іншими протиалергічними продуктами.
Сприяє швидкому усуненню чхання, сльозотечі, свербіжу очей та носа
Бівел
ІНСТРУКЦІЯ
Завантажити інструкцію
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
З якого віку можна Бівел, лікар призначив обом дітям , одному 4 роки, іншому 10.Як приймати, бо в інструкції написано з 3-х і все?
Добрий день!

Бівел приймається по 5мл один раз на добу з 3-х років до 9 років, з 9-ти до 14-ти по 10 мл, з 14 років і дорослим –по 15 мл в день.
Будьте здорові!
Як швидко діє Бівел?
Добрий день.
Бівел починає діяти через 2 години після прийому. Але приймати його бажано курсом 24 дні, так як сезон алергії триває часто 3-4 місяці, а не однарозово виникає.Бівел безпечний , не викликає седації та звикання. Тому краще прийняти курсом, щоб знизити потребу в синтетичних антигістамінних засобах , налаштувати власну імунну відповідь на алерген.
Чи можна Бівел водіям?
Доброго дня. Так, Бівел безпечний, не викликає седації, не знижує концентрацію уваги. Дозволений водіям. З урахуванням того, що це дитяча форма випуску, якщо треба приймати дорослому , то рекомендовано прийом 15 мл 1 раз на добу.
Чи можна комбінувати з лоратадином, іноді однієї таблетки не вистачає, а 2 не можна? Можна поєднувати з гормональними спреями в ніс, нам часто виписують Флікс або Назонекс?
Добрий день!
Так, Бівел дозволений при поєднанні з іншими дієтичними добавками та лікарськими засобами. Спрей в ніс або антигістамінний препарат будуть ефективно сприяти в подоланні несприятливих симптомів. Бівел коригує імунну реакцію при надходженні алергену в організм. Це в подальшому, знижує потребу в частому використанні антигістамінних таблеток або спреїв, знижує медикаментозне навантаження.
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma
про продукт БИВЕЛ
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Якщо у Вас залишилися питання з приводу препарату, Ви можете їх задати в формі наведеній нижче
Поліноз - широко поширене сезонне хронічне захворювання, яке викликає пилок квітучих рослин, що запилюються вітром або контакт з іншими алергенами: домашній пил, шерсть, побутова хімія, пилок або інший подразник, з яким людина стикається в певний сезон або цілий рік
Вражає переважно слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, викликаючи сезонний алергійний риніт, синусит, назофарингіт, ларингіт і ураження слизової очей, викликаючи кон'юнктивіт.
У деяких випадках може проявлятися у вигляді кашлю, свистячого дихання, задишки і нападів задухи, аж до розвитку бронхіальної астми. Через симптоми алергічного риніту якість життя може значно погіршуватися: виділення з носа заважають дихати, через це порушується сон, знижується загальна працездатність, з'являється відчуття постійної втоми. У деяких людей час від часу з'являється нежить, свербіж і сльози, що течуть з очей та спричиняють незручність, але не здаються чимось серйозним. Насправді це не так. Поліноз небезпечний тим, що може спровокувати розвиток бронхіальної астми. При перших ознаках захворювання слід відвідати алерголога і виконувати всі його рекомендації, що стосуються медикаментозного лікування, харчування, способу життя. Сезонний алергічний риніт найчастіше проявляється навесні і влітку після контакту з пилком при цвітінні трави та дерев. Восени найбільш поширеним алергеном є амброзія. Іноді збудником хвороби виступає грибна цвіль.
Цілорічний алергійний нежить може бути викликаний такими алер
• Домашній пил;
• Комахи (найчастіше, таргани і пиловий кліщ);
• Продукти життєдіяльності домашніх тварин;
• Побутова хімія;
• Дріжджові грибки.
Людям, у яких алергія на пилок рослин, потрібно дотримуватися певних правил при організації повсякденного життя:

Гуляти по вулиці намагайтеся після дощу, який вимиває пилок з повітря. Обов'язково після прогулянки вмитися або протерти обличчя вологим рушником. Краще сходити в душ і переодягнутися, оскільки алерген може осісти на волоссі і одязі.
Намагайтеся не перебувати під відкритим сонцем, носіть на вулиці сонцезахисні окуляри.
Беріть відпустку в період інтенсивного цвітіння рослин, які викликають у вас алергію, і вирушайте туди, де цвітіння алергену вже закінчилося. Про такі регіони можна дізнатися, переглянувши аллергопрогноз.
Не відкривайте вікно в машині. Якщо в ній є кондиціонер - використовуйте його. Сідайте в автомобіль через кілька хвилин після увімкнення кондиціонера, щоб система якнайкраще позбулася накопичених алергенів.
Активні фізичні навантаження плануйте на день і вечір, адже з 5 до 10 ранку концентрації пилку в повітрі високі.
У будинку встановіть і регулярно використовуйте прилади для очищення повітря. Якщо їх немає, при провітрюванні завішуйте віконні та дверні отвори 2-3 шарами вологої марлі. Так можна знизити проникнення пилку в будинок. Увечері бажано закривати вікна - пилок може приносити і нічний вітер.
Кожен з нас напевно чув про те, що алергічні реакції безпосередньо залежать від стану імунної системи. Але яким чином порушення імунітету зумовлюють появу алергії?
Алергія - надмірна реакція імунної системи на чужорідні речовини (алергени).
Алергічна реакція виникає, коли є збій в роботі імунної системи. У відповідь на алерген в організмі активуються імунні клітини (В-лімфоцити), що виробляють специфічні білкові молекули - імуноглобуліни, які потім фіксуються на поверхні тучних клітин (вони складають сполучні тканини як частина імунної системи). Цей процес називається сенсибілізацією. При повторному контакті з алергеном відбувається імуноглобулін-залежна активація клітин, після чого виділяються біологічно активні речовини: гістамін та інш.
Тому , щоб полегшити клінічні прояви алергії часто використовують антигістамінні препарати. Вони блокують рецептори, з якими зв'язується гістамін - речовина, відповідальна за розвиток симптомів алергії, сприяють усуненню симптомів. Але часто і вони не допомогають, і ми шукаємо все нові і нові засоби від алергії.
Бівел -інноваційна молекула Єпікора та віт.С, Д3 та цинку. Адаптує та налаштовує імунітет в період сезонних ризиків. Сприяє :
Збалансуванню імунної відповді при алергііҐ, полегшенню проявів полінозу.
Безпечний.
Без звикання, Не викликає седації.
Можливо комбінувати з антигістамінніми, якщо дози перших недостатньо.
1 раз на добу.
Дозволений з 3 років, не містить спирт.
Бівел- насолоджуйся весной без алергії.

КОРИСТНІ СТАТТІ
Зв'язок з нами
Mail Phone
Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!