Vorwarts Pharma

Інформація, про лікарські засоби міститься в цьому розділі призначена виключно для ознайомлення медичних фахівців, і не може бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Компанія Vorwarts Pharma не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації, що міститься на цій сторінці. Застосування лікарських засобів (в тому числі рецептурних) можливо тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, при цьому самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.
Я підтверджую, що ознайомлений(-на) з текстом і підтверджую свою згоду з ним.
Лорект
універсальне рішення при проблемах горла та носа
ЛОРЕКТ, СПРЕЙ
Являє собою ефективне антисептичну гігієнічно-профілактичний засіб природного походження, отримане шляхом окислення риб'ячого жиру за допомогою ізотонічного розчину натрію хлориду.
Сировиною для отримання кошти є риб'ячий жир, виділений з органів і тканин морських тварин, і, містить в своєму складі велику кількість омега-3, омега-6, омега-9 ненасичених жирних кислот, а також вітаміни Д3, А. Е.
При взаємодії риб'ячого жиру з фізіологічним водним розчином натрію хлориду в присутності кисню повітря і при нагріванні відбувається пpoцec окислення компонентів риб'ячого жиру. В ході процесу окислення жирних кислот риб'ячого жиру виникають карбонільні сполуки, мають антимікробну активність відносно гноеродной (пиогенной) мікрофлори - синьогнійної палички, протея, кишкової палички, стафілококів, а також щодо дріжджових грибів роду Candida. Така активність пов'язана з особливістю будови карбонільних сполук, визначає їх здатність до інактивації багатьох ферментів мікробної клітини, що призводить до припинення життєво важливих метаболічних процесів в ній.
В результаті процесу окислення натурального риб'ячого жиру природним шляхом без додавання хімічних реагентів і оксидантів отримано гігієнічно-профілактичний засіб «ЛОРЕКТ», який є єдиним, який містить суму карбонільних сполук, достатню для прояву необхідної антимікробної і антисептичної активності.
Прозора рідина жовтого кольору. В процесі зберігання допускається поява осаду світло-коричневого кольору, який легко розбивається при струшуванні.
Не є лікарським засобом.

Лорект-дві мішені одне рішення

Гострі і хронічні проблеми носоглотки(тонзиліти, фарингіти, стоматити), в комплексному лікуванні ГРВІ, аденоїдитів.
Сухий, подразнюючий кашель, захриплість горла.
Гострі і хронічні проблеми носоглотки (риніти, синусити, гайморити, фронтити).
Зволоження слизової носа, горла, санація слизової, очищення від кірочок.

До складу Лорект входить натуральний

продукт окислення риб'ячого жиру «Ектерицид»

Карбонільні сполуки - потужна антимікробна активність

Емульсійна композиція віт.А, Е, Д - пом'якшення і зволоження слизових оболонок


Чому Лорект?

Потужна антимікробна активність
Сприяє
зменшенню
запаленню
Пом'якшує
і зволожує слизові носоглотки
Имеет 2 насадки для горла і носа
Не містить спиртових складових
Не викликає раздратування при місцевому застосувнні

Спрей Лорект має вдосконалену
технологію насадок для горла і носа:

Мікрокрапельне розпилення
Великий кут розпилення
Максимальна площа зрошення слизової

Переваги Лорект:

Без спирту– не пересушує слизової оболонки, зберігає захисні властивості слизової

носоглотки.

Без ефірних масел - без ризику розвитку алергічних реакцій.

Без антибіотиків - не викликає резистентності, не провокує виникнення кандидозів.
Натуральний склад- безпечний, дозволений з 1 року.
Механічна подача спрея - без ризику травматизації слизової, без пропелентів – високий рівень безпеки.
Не викликає роздратування при місцевому застосуванні.
Відеоогляд засобу

Схема прийому Лорект

для горла

Зробити 1-2 натискання , щоб препарат потрапив в розпилювач

Дорослим 2-4 впорскування
 3-4 рази на день
Дітям з 1 року 1 впорскування 3-4 рази на день
для носа

Зробити 1-2 натискання, щоб препарат потрапив в розпилювач

Дорослим 2-4 впорскування
3-4 рази на день
Дітям з 1 року 1 впорскування 3-4 рази на день


Запитання та відповіді
Доброго дня. З якого віку можна Лорект?

Добрий день. Лорект дозволений з 1 року. Лорект не містить спирту, пропелентів, ефірних масел, за рахунок цього він високобезпечний, не визиває ризику бронхоспазму, не пересушує слизову, натуральний безпечний склад- тому і дозволений з 1 року.

Якось педіатр призначила дитині Лорект при сухому подразнюючому кашлі дитині в 3 роки. Я дуже була задоволена дією. А тепер другій дитині удалили аденоїди і теж призначили Лорект, але в нос бризкати. Я загубила інструкцію, чи можна його і в ніс і в горло?
Добрий день. Лорект має 2 насадки і для горла і для носа. Можна в горло при тонзиліті, фарингіті, першінні, стоматиті, сухому подрязнюючому кашлі. В ніс призначають в комплексному лікуванні аденоїдітів, гаймориті, ГРВІ, після оперативних втручать, щоб не утворювались кірочки.

У мене часто сідають зв'язки і пропадає голос. В аптеці порекомендували Лорект. Почала бризкати в горло-відновилися зв'язки, можу нормально вести презентації і довго говорити. Чи можна його довго використовувати?

Доброго дня. Лорект не містить антибіотиків, спирту, анестетиків, ефірних масел-тих речовин, які тривалий час не можна використовувати. Лорект-це натуральний засіб, продукт окислення риб'ячого жиру, він високобезпечний. Можна використовувати його тривалий час, без ризику звикання або побічних дій.

Можна поєднувати Лорект з гормонами або фармазоліном?Нам доктор призначив при синуситі комплекс: спочатку пробити ніс фармазоліном, потім Назонекс, потім Лоркект.

Доброго дня.

Ваш доктор має рацію. Якщо ніс не дихає, потрібно закапати судинозвужувальний препарат (у Вашому випадку це-фармазолін), потім Назонекс-зняти набряк і запалення, так як поки є набряк жодний засіб не буде ефективно всмоктуватися і надавати лікувальний ефект. А потім Лорект-саме лікування для антимікробної, антисептичного ефекту, для зволоження і пом'якшення слизової носа.


У Вас залишилися запитання про Лорект?
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт Лорект можна за посиланням нижче
Якщо у Вас залишилися питання з приводу препарату, Ви можете їх задати в формі наведеній нижче
Зв'язок з нами
Mail Phone
Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!