Бівел

Часто та довго хворіючі діти- що робити?

Часто та довго хворіючі діти — що робити?  

Дитина тиждень походила в сад і знову температура — знайома проблема? Було б легше, якби дитина перехворіла і на цьому все, проте частіше ситуація повторюється протягом року по декілька епізодів на місяць, а в деяких випадках триває тижнями. 
Для батьків це додатковий головний біль: мало того, що переживаєш за дитину та її стан, та ще й потрібно домовитися на роботі з приводу чергового лікарняного. Для школярів також актуальна проблема, оскільки постійна відсутність на уроках зменшує успішність. 

Як часто допускається хворіти? Інформація від Всесвітньої організації охорони здоров'я 

Діти хворіють, це нормально. Проте є спеціальні показники, які вивели статистичним методом працівники ВООЗ, що ж насправді вважається нормою: 
 • з 2 до 4 років дитина може хворіти до 8-9 разів за рік, якщо захворювання проходять у легкій та середній формі, без ускладнень. 
 • для дітей старшої групи саду і дітей старше 8 років — 2-4 рази на рік, за тих же умов.
Проте деякі батьки істерично посміються, коли побачать ці показники, оскільки реальність не така райдужна. Дитина з соплями, кашлем та температурою майже постійно. Іншими ознаками зниженого імунітету являються: 
 • плаксивість, вередування;
 • висипання, сухість шкіри, тріщини;
 • запор або діарея, болі в шлунку, відсутність апетиту;
 • постійна втомлюваність та апатія (дитина не виявляє минулого інтересу до улюблених іграшок). 
Що ж робити батькам, щоб змучена дитина перестала постійно хворіти та допомогти організму сформувати імунітет проти вірусів та бактерій? 

Як зміцнити здоров’я дитини? 

Для початку потрібно зрозуміти, чому дитячий садочок та школа такий розсадник інфекції: коло спілкування дитини розширюється і частота простудних захворювань збільшується природним чином. Щоб зміцнити імунітет та дитина не хворіла через норму, потрібно дотримуватися деяких рекомендацій: 
 • Збалансоване та здорове харчування. Давайте дитині більше свіжих овочів та фруктів, віддавайте перевагу нежирному м’ясу та рибі. Ніяких регулярних чіпсів, сухариків, фастфудів, солодкої газованої води.  
 • Вітамінні та мінеральні комплекси: вітаміни групи В, вітаміни С, Е, А, D, кальцій, калій, цинк.
 • Регулярна зарядка та фізична активність. Навіть якщо дитина постійно хворіє, виключати фізичне навантаження не варто, оскільки активність навпаки підвищує імунітет та сприяє тому, що дитина буде менше хворіти. Рекомендується зарядка по 10-15 хвилин, прогулянки, катання на велосипеді. Важливо пам’ятати про свіже повітря, оскільки діти, які проводять більшу частину дня у закритому приміщенні хворіють частіше через нестачу кисню. 
 • Питний режим. З чотирьох до п'яти років малюкові потрібно пити до 800 мл пиття на добу, після п'яти років — вже літр води на добу.
Також важливо готувати дитину заздалегідь, щоб адаптація у школі та садку пройшла більш м’яко. За кілька тижнів до початку навчального року потрібно синхронізувати режим дня вашої дитини з режимом дня установи. Підростаючий організм відчуває сильний стрес від зміни звичної обстановки, а це погіршує опірність інфекції.

Що ще може допомогти? 

Для недопущення гострих респіраторних захворювань використовуйте Бівел. Це ідеальний засіб для дитини, яка часто хворіє, оскільки БаД успішно справляється зі своєю головною задачею — стимулює діяльність імунітету. Збалансований та ретельно підібраний склад:
 • надає імуномоделюючу дію;
 • зміцнює загальний та місцевий імунітет;
 • підвищує опірність організму до вірусних та бактеріальних інфекцій; 
 • активує вироблення імуноглобулінів та інтерферону. 
Бівел допомагає при перших ознаках застуди, прискорює одужання, знижує кількість епізодів застуди на рік! Дозволений з 3-х років.

Бівел — це спокій для батьків та імунна безпека для дитини у садочку та школі!

Більше інформації про Бівел читайте на офіційному сайті.


Бівел ( укр)