Vorwarts Pharma

Інформація, про лікарські засоби міститься в цьому розділі призначена виключно для ознайомлення медичних фахівців, і не може бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Компанія Vorwarts Pharma не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації, що міститься на цій сторінці. Застосування лікарських засобів (в тому числі рецептурних) можливо тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, при цьому самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.
Я підтверджую, що ознайомлений(-на) з текстом і підтверджую свою згоду з ним.
Представляємо на ринку України унікальні дієтичні добавки зарубіжного та вітчизняного виробництва для всієї Вашої сім'ї
Дієтичні добавки Vorwarts Pharma
Імунофлазід® — рослинний комплекс, що посилює природний захист організму
ЕВІЗІО™, СУСПЕНЗІЯ 120 МЛ
Евізіо™ — підтримка функціонування органів зору
Евізіо™ може бути використаний як додаткове джерело вітамінів А і Е, що мають антиоксиндантні властивості та макулярних пігментів — лютеїну та зеаксантину, які корисно впливають на здоров`я очей. Складові комплексу сприяють підтримці нормальних функцій зору, збереженню гостроти зору, захисту органів зору від надмірної кількості вільних радикалів та перенавантаження.
До того ж, каротиноїди лютеїну та зеаксантину захищають сітківку ока, сприяють підвищенню толерантності та відчуття комфорту при впливі сонячного світла та «блакитного світла» екранів пристроїв.
Таким чином Евізіо™ може бути рекомендований до використання з метою підтримки функціонування органів зору:
— запобігають розвитку порушень гостроти зору;
— сприяють захисту очей від перенавантажень;
— усувають відчуття втоми органів зору;
— сприяють зниженню негативної дії «блакитного світла» екранів пристроїв;
— підтримують нормальну чутливість до контрастного зображення.
Форма випуску: суспензія для внутрішнього застосування по 120 мл.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.

СОРБЕРІ®, СУСПЕНЗІЯ 120 МЛ
Сорбері® — підтримка роботи печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів
Сорбері® може бути використаний як додаткове джерело природних поживних речовин (інуліну, силібіну, фосфатидилхоліну, лютеоліну, апігеніну та ін.) які сприяють підтримці здоров`я печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів.
Поєднання вітамінів С і Е з екстактами цикорію, артишоку та ромашки сприяє покращенню детоксикаційних можливостей печінки. Комплекс силібіну та фосфатидилхоліну має антиоксидантні та гепатопротекторні властивості.
Форма випуску: суспензія для внутрішнього застосування по 120 мл.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.
МАНУРО, 14 САШЕ ПО 5,8 ГР.
Мануро — кращий засіб від циститу
Мануро — унікальний засіб, який вже допоміг тисячам жінок вилікувати проблеми сечостатевої системи і уникнути їх появи в майбутньому. Наприклад, ризики розвитку циститу хронічної форми високі завжди — це пояснюється особливостями будови органів репродуктивної системи, попаданням в організм патогенних мікроорганізмів збудників захворювання. Шанси зростають при наявності аутоімунних захворювань, підвищеної концентрації солей, надмірної любові до лікарських препаратів, гормональних порушеннях, сидячому способі життя. В результаті жінка починає відчувати регулярні помилкові позиви до сечовипускання, печіння, болю в нижній частині живота.
Мануро запобігає розвитку хронічного циститу і усуває вже наявне захворювання завдяки комплексному впливу на організм. До складу добавки входить набір природних речовин — це цитрат калію, магнію, D-маноза, інулін, гесперидин, диосмин. Природний антибіотик D-маноза — основний активний компонент — запобігає прикріплення патогенних бактерій до слизової оболонки сечового міхура, а також підсилює їх виведення. Діосмін з гесперидину знімають набряки слизових, усувають запальний процес. Цитрати магнію, калію потрібні для поліпшення результатів роботи D-манози, інулін відновлює здорову флору. В результаті Мануро нормалізує функціонування сечовидільної системи, зміцнює імунітет, відновлює здоров’я.
Мануро — безпечний і натуральний рослинний засіб, вироблений в Європі згідно строгим стандартам якості. В упаковці йде 14 саше, кожне 5.8 мг. Добавка приємна на смак, що спрощує її прийом. Саше потрібно розчинити в склянці води, випити. В добу до 3-х прийомів. Зручна форма випуску добавки дозволяє брати його з собою в поїздку і використовувати в будь-якому місці.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.
АДОЛІКС®, КАПСУЛИ № 30
Потенція: причини проблем, і чим вам допоможе Адолікс
Проблеми з потенцією, на жаль, не рідкість, але є способи знизити ймовірність їх появи. Здоровий спосіб життя в даному випадку буде вашим головним союзником. Бігайте, плавайте, грайте в теніс, побільше просто ходіть пішки. Другий момент — знижуйте рівень стресу, оскільки психоемоційні перевантаження не корисні нікому. Шкідливі звички теж повільно, але впевнено руйнують здоров’я. Добре впливають на потенцію вітаміни групи В і Омега-3. Якщо є сенс в прийомі додаткових засобів, такі як Адолікс.
Адолікс вже допоміг тисячам чоловікам відновити здоров’я. Проблеми з сечовипусканням, хворобливість процесу, часті позиви, зниження лібідо — короткий перелік вікових чоловічих проблем. Причини різні — недостатня рухливість, інфекційні, венеричні захворювання, урологічні патології, зловживання алкогольними напоями.
Адолікс за рахунок унікального збалансованого складу надає дбайливе ефективний вплив на простату. Карликова пальма, корінь кропиви, лікопен, вітамін Е нормалізують стан репродуктивної системи, активізують постачання статевих органів кров’ю, зменшують хворобливість, відновлюють сечовипускання, перешкоджають розвитку аденоми. Лікопен швидко всмоктується кров’яної системою, потрапляє в придатки і підвищує активність сперматозоїдів. Вітамін Е має виражені антиоксидантні властивості, надає профілактику захворювань чоловічої статевої сфери.
Адолікс — продукт європейського виробництва, випускається у вигляді капсул. В однієї пачці йде пара блістерів по 15 капсул. Усередині кожної одиниці знаходиться масляний розчин, який має високу ступінь всмоктування і засвоєння. Для відновлення і підтримки здоров’я буде достатньо двох капсул в день.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.
САЛЬВІРЕН®, КАПСУЛИ № 30
Сальвірен — ефективний і натуральний засіб від циститу
Сидячий спосіб життя, часті переохолодження, бактеріальні, інфекційні зараження, гормональні збої, застої крові в органах малого таза — основні причини порушень в роботі сечостатевої системи. В результаті можуть розвиватися різні хронічні захворювання, основним є цистит. Він супроводжується палінням, болями різної інтенсивності при сечовипусканні, регулярними позивами в туалет, дискомфортом в нижній частині живота.
Сальвірен містить рослинні компоненти, які всебічно впливають на причини розвитку циститу. У складі продукту є екстракт журавлини, шавлії, вітамін С. Журавлинний екстракт запобігає прикріплення шкідливих бактерій до стінок слизової оболонки сечового міхура, ефективно блокує процеси їх розмноження, знімає запалення. У шавлії є салвін, що володіє антимікробним, антисептичну дію. Вітамін С зміцнює стінки судин, регенерує тканинні структури, зміцнює імунітет.
Сальвірен — на 100% натуральний рослинний продукт, що випускається в капсулированной формі. Одна упаковка містить пару блістерів по 15 капсул кожен. Розчин має масляну консистенцію, засвоюється добре. Добова норма для дорослого — 2 капсули.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною

ФЕМІНОРМ®, КАПСУЛИ № 30
Клімакс — дихайте рівно з Фемінорм
Відчувати себе здоровою, повною сил після 40 років можна, але, як правило, потрібна медикаментозна підтримка. Діти виросли, кар’єра йде в гору, ще багато сил для подорожей і нових звершень — головне, щоб справа не затьмарював клімакс і пов’язані з ним малоприємні симптоми.
Клімакс — досить довгий етап в житті жінки, який супроводжує постійне зниження обсягів вироблення гормону естрогену в яєчниках. Завершується репродуктивна функція, тобто жінка не може мати дітей.
За початок постменопаузи вважають рік з моменту останньої менструації. Симптоми будуть пов’язані, знову ж таки, з дефіцитом естрогенів, що виробляються поза яєчників. Естрогени в організмі жінки відповідають не тільки за народження дітей, а й за здоров’я кісток, м’язів, судин, серця, органів видільної системи. Підсумок — починається остеопороз, руйнуються зуби, турбують патології серця, проблеми з урології.
Фемінорм допомагає усунути основні ознаки менопаузи. Екстракт шишок хмелю м’яко і ефективно коригує гормональний фон, запобігає нападам агресивності, приливи жару, відновлює сон, бореться з пітливістю. Масло примули знеболює, регулює тиск, підтримує шкіру, волосся. Вітаміни К2, Д3, В6 підсилюють дію перших двох компонентів, покращують фізичну, розумову працездатність, засвоєння кальцію кістками, зміцнюють скелет. Також вітамін В — головний засіб від дратівливості і тривожності.
Фемінорм — рослинний продукт, що випускається в капсулированной формі. Всього в упаковці йде 2 блістери кожен по 15 капсул.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.

ФЕМІРОУЗ®, КАПСУЛИ № 30
Феміроуз проти ПМС
Вчора все було добре, а тепер скаче настрій, кидає в жар, хочеться чогось смачного, а плаксивість змінюється з агресією? Порівняйте з особистим календариком — ймовірно, скоро ці дні, які і викликають катаклізми з самопочуттям.
В основі передменструального синдрому лежить коливання гормонів. Жіночих організм виробляє дуже багато, і починаються проблеми з нейроендокринної регуляцією роботи систем і органів. Матка болить через відторгнення ендометрії — процес починається задовго до безпосереднього кровотечі. Надмірне скупчення крові, слизових частин в органі викликає його сильне розтягнення і, як результат, болю.
Робіть контрастний душ, не паліть, зберігайте позитив і обов’язково радуйте себе чимось смачним. Зміцнюйте нервову систему, приймайте вітаміни, седатіви для підвищення стійкості до стресів. Швидке полегшення дає прийом Феміроуз.
Феміроуз допомагає жінкам знайти внутрішню гармонію, підтримує під час гормональних перепадів. «Особливі дні» є дійсно особливими — вони супроводжуються масою малоприємних симптомів, погіршенням самопочуття. Пітливість, головні болі, чутливість, набухання грудей, болі в попереку і животі — тільки основний, але не повний перелік негативних проявів. Феміроуз — продукт рослинного походження, що усуває всі основні ознаки ПМС, допомагає жінці знайти і зберегти гармонію.
Активні компоненти — масло вечірньої примули, екстракт шафрану, вітаміни Е, В6. Масло примули коригує вміст пролактину, знижує хворобливість молочних залоз, усуває запальні процеси, зміцнює імунітет. Екстракт шафрану надає антидепресивну дію, знижує апетит. Вітаміни В6, Е непогано справляються з набряками, помітно покращують стан волосся, шкіри, борються з дратівливістю.
Феміроуз — безпечний ефективний продукт, який виробляється європейською корпорацією. Форма випуску — кишковорозчинні капсули. В упаковці знаходиться по пару блістерів, кожен містить 15 капсул. У добу достатньо приймати по 2 капсули.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.

ФОЛІДІН, 120 ТАБЛЕТОК
Фолідін — базові компоненти в одній пігулці!
Вітаміни і мікроелементи, необхідні для Вас і майбутнього малюка в період планування, під час вагітності та годування груддю.
Джерело фолієвої кислоти і йоду, допоможе задовольнити Ваші підвищені потреби в них в період планування зачаття, під час вагітності та годування груддю.
Фолієва кислота (вітамін В9) — відіграє важливу роль в процесах поділу клітини, зростання тканин і органів, знижує ризик розвитку дефектів нервової трубки плода. Йод сприяє розвитку головного мозку і інтелекту майбутнього малюка.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
Ефективність засобу є індивідуальною.
Зв'язок з нами
Mail Phone
Щоб не пропустити новини нашої компанії підпишись на нас в соціальних мережах!